7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Evelina Maria Aase

Årsinkomst: Kolla Evelinas lön anonymt

Personnummer: 20010910- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 10 september 2001

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 12 februari

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Evelina Maria Aase

Förnamn: Evelina Maria

Tilltalsnamn: Evelina

Efternamn: Aase

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-09-10

Gatuadress: Irsta Kyrkby 15

Postnummer: 725 97

Postort: Västerås

Distrikt: Irsta

Församling: Kungsåra församling (198011)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Evelina

Evelina Aase är en kvinna på 24 år som bor på Irsta Kyrkby 15 i Västerås. Evelinas bostad är en villa på 220 kvm . Där har hon bott i 24 år och 317 dagar sedan hon flyttade in den 10 september 2001. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Evelina

Informationen om Evelina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Evelina Aase?

Vad tjänar Evelina?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Evelinas
Kreditstatus?

Nyfiken på Evelinas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Irsta Kyrkby 15

Latitud: 59.594071   |   Longitud: 16.705130

Registrerat på adressen


Irsta Kyrkby 15
725 97 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Evelina kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Evelina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Evelinas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 220 kvm

Byggår: 1920

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Evelina har inga bolagsengagemang


Mer om Evelina


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 317 dagar)

Födelsedag

10 september (en torsdag om 48 dagar)

Födelsedatum

2001-09-10 (en måndag för 9 083 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 48 dagar (en onsdag)

Evelina Aase är en kvinna på 24 år som bor på Irsta Kyrkby 15 i Västerås. Evelinas bostad är en villa på 220 kvm . Där har hon bott i 24 år och 317 dagar sedan hon flyttade in den 10 september 2001. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Evelinas postnummer, 725 97, är medelinkomsten 533 230 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,40 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Evelina och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Evelina ingår. Evelinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 333.

Evelina bor tillsammans med Eivind Aase. Han är en 61 årig man som flyttade in den 26 november 1996 och har bott där totalt 29 år och 240 dagar. Hon är inte gift.

På Evelinas nästa födelsedag fyller hon 25 år. Den inträffar om 48 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 5 år och 48 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 203 dagar.

Namnet Evelina är 'Ombildning av ett keltiskt namn (möjl. med bet. ’vänlig’)'.

Evelina har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Evelina i Sverige Evelina Galli i Stockholm, Evelina Laurén i Uppsala och Evelina Norberg i Uppsala.

Informationen om Evelina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Evelina Aase