7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Jacob Lars Hampus Harling

Årsinkomst: Kolla Jacobs lön anonymt

Personnummer: 20010910- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 10 september 2001

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Jacob Lars Hampus Harling

Förnamn: Jacob Lars Hampus

Tilltalsnamn: Jacob

Efternamn: Harling

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-07-01

Gatuadress: Skällsäter Stentorp 56

Postnummer: 458 96

Postort: Högsäter

Distrikt: Järbo

Församling: Färgelanda-Högsäters församling (143901)

Kommun: Färgelanda (1439)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jacob

Jacob Harling är en man på 24 år som bor på Skällsäter Stentorp 56 i Högsäter. Jacobs bostad är en villa på 80 kvm . Där har han bott i 3 år och 358 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jacob

Informationen om Jacob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jacob Harling?

Vad tjänar Jacob?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jacobs
Kreditstatus?

Nyfiken på Jacobs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skällsäter Stentorp 56

Latitud: 58.713664   |   Longitud: 12.065587

Registrerat på adressen


Skällsäter Stentorp 56
458 96 Högsäter

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jacob kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jacob hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jacobs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 80 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jacob har inga bolagsengagemang


Mer om Jacob


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 287 dagar)

Födelsedag

10 september (en torsdag om 78 dagar)

Födelsedatum

2001-09-10 (en måndag för 9 053 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 78 dagar (en onsdag)

Jacob Harling är en man på 24 år som bor på Skällsäter Stentorp 56 i Högsäter. Jacobs bostad är en villa på 80 kvm . Där har han bott i 3 år och 358 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jacobs postnummer, 458 96, är medelinkomsten 343 701 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,03 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jacob och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Färgelanda där Jacob ingår. Jacobs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Jacob bor tillsammans med Amanda Ström. Hon är en 25 årig kvinna som flyttade in den 14 juli 2025 och har bott där totalt 345 dagar. Han är inte gift.

På Jacobs nästa födelsedag fyller han 25 år. Den inträffar om 78 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 78 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 47 dagar.

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Jacob har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jacob i Sverige Jacob Sandström i Lidingö, Jacob Felländer i Saltsjöbaden och Jacob Hård af Segerstad i Enskede.

Informationen om Jacob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jacob Harling