7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Mohammed-Baqer Al Eqili

Årsinkomst: Kolla Baqers lön anonymt

Personnummer: 20011019- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 19 oktober 2001

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Mohammed-Baqer Al Eqili

Förnamn: Mohammed-Baqer

Tilltalsnamn: Baqer

Efternamn: Al Eqili

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-01-14

Gatuadress: Aronsborg 29

Postnummer: 746 31

Postort: Bålsta

Distrikt: Kalmar

Församling: Kalmar-Yttergrans församling (030501)

Kommun: Håbo (0305)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Baqer

Baqer Al Eqili är en man på 24 år som bor på Aronsborg 29 i Bålsta. Baqers bostad är ett kedjehus på 116 kvm . Där har han bott i 5 år och 164 dagar sedan han flyttade in den 14 januari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Baqer

Informationen om Baqer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Baqer Al Eqili?

Vad tjänar Baqer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Baqers
Kreditstatus?

Nyfiken på Baqers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Aronsborg 29

Latitud: 59.555425   |   Longitud: 17.533239

Registrerat på adressen


Aronsborg 29
746 31 Bålsta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Baqer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Baqer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Baqers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 116 kvm

Byggår: 1987

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Baqer har inga bolagsengagemang


Mer om Baqer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 251 dagar)

Födelsedag

19 oktober (en måndag om 114 dagar)

Födelsedatum

2001-10-19 (en fredag för 9 017 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 114 dagar (en söndag)

Baqer Al Eqili är en man på 24 år som bor på Aronsborg 29 i Bålsta. Baqers bostad är ett kedjehus på 116 kvm . Där har han bott i 5 år och 164 dagar sedan han flyttade in den 14 januari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Baqers postnummer, 746 31, är medelinkomsten 448 903 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,40 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Baqer och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Håbo där Baqer ingår. Baqers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Baqer bor tillsammans med 3 personer: Mohamed Mohamed , Bader Mohamed , Hamida Al-Asadi . Han är inte gift.

På Baqers nästa födelsedag fyller han 25 år. Den inträffar om 114 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 114 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Baqer har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Baqer i Sverige Baqer Rahimi i Skogås, Baqer Farttoosi i Linköping och Baqer Makki i Malmö.

Informationen om Baqer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Baqer Al Eqili