NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-09-22
Emily Fong
Årsinkomst: Kolla Emilys lön anonymt
Personnummer: 20011104-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 4 november 2001
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 14 november
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Emily Fong
Förnamn: Emily
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Fong
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-08-28
Gatuadress: Vetegatan 2 A
Postnummer: 641 52
Postort: Katrineholm
Distrikt: Nävertorp
Församling: Katrineholmsbygdens församling (048301)
Kommun: Katrineholm (0483)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Emily Fong är en 24 årig kvinna och bosatt på Vetegatan 2 A i Katrineholm. Hennes bostad är ett radhus på 88 kvm . Hon flyttade in på adressen den 28 augusti 2026 och har sammanlagt bott där i 25 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vetegatan 2 A
Registrerat på adressen
641 52 Katrineholm
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Emily kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Emily hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Emilys bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 88 kvm
Byggår: 1987
Bolagsengagemang | 0 st
Emily har inga bolagsengagemang
Mer om Emily
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 322 dagar)
Födelsedag
04 november (en onsdag om 43 dagar)
Födelsedatum
2001-11-04 (en söndag för 9 088 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 43 dagar (en tisdag)
Emily Fong är en 24 årig kvinna och bosatt på Vetegatan 2 A i Katrineholm. Hennes bostad är ett radhus på 88 kvm . Hon flyttade in på adressen den 28 augusti 2026 och har sammanlagt bott där i 25 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Emilys bostadsområde, på postnummer 641 52, är 239 843 kr per år och 16,04 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Katrineholm där Emilys ingår. Emilys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.
Emily bor tillsammans med 2 personer: Thanh Fong , Hue Yen Mach . Emily är inte gift.
Emilys nästa födelsedag är om 43 dagar då hon fyller 25 år. Hennes namnsdag är om 53 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 5 år och 43 dagar (en tisdag).
Emily har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emily i Sverige Emily Arvidsson i Solna, Emily Dahl i Enskede gård och Emily Andersson i Alingsås.
Informationen om Emily kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Emily Fong
Var bor Emily?
Hur gammal är Emily?
Emily Fong är 24 år gammal och föddes den 4 november 2001. Hon fyller 25 år den 4 november.
Har Emily några bolagsengagemang?
Emily har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Emily några fordon?
Är Emily gift?
Emily är inte gift.
Vilket telefonnummer har Emily?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Emily.
Vilket stjärntecken har Emily?
Emily har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Emily folkbokförd?
Emily Fong är folkbokförd i Katrineholm kommun.
Vilket län tillhör Emily?
Emily Fong tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Emily?
Emily Fong tillhör Katrineholmsbygdens församling.