7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Jimmi Armas Isakki Veteläinen

Årsinkomst: Kolla Jimmis lön anonymt

Personnummer: 20011104- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 4 november 2001

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Jimmi Armas Isakki Veteläinen

Förnamn: Jimmi Armas Isakki

Tilltalsnamn: Jimmi

Efternamn: Veteläinen

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-04-28

Gatuadress: Bokgatan 38 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 462 52

Postort: Vänersborg

Distrikt: Vänersborg

Församling: Vänersborg och Väne-Ryrs församling (148701)

Kommun: Vänersborg (1487)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jimmi

Jimmi Veteläinen är en 24 årig man och bosatt på Bokgatan 38 lgh 1202 i Vänersborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 april 2026 och har sammanlagt bott där i 89 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jimmi

Informationen om Jimmi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jimmi Veteläinen?

Vad tjänar Jimmi?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jimmis
Kreditstatus?

Nyfiken på Jimmis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bokgatan 38 lgh 1202

Latitud: 58.364177   |   Longitud: 12.344728

Registrerat på adressen


Bokgatan 38 lgh 1202
462 52 Vänersborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jimmi kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jimmi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jimmis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 82 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jimmi har inga bolagsengagemang


Mer om Jimmi


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 264 dagar)

Födelsedag

04 november (en onsdag om 101 dagar)

Födelsedatum

2001-11-04 (en söndag för 9 030 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 101 dagar (en tisdag)

Jimmi Veteläinen är en 24 årig man och bosatt på Bokgatan 38 lgh 1202 i Vänersborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 april 2026 och har sammanlagt bott där i 89 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jimmis bostadsområde, på postnummer 462 52, är 248 169 kr per år och 13,27 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Vänersborg där Jimmis ingår. Jimmis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 52.

Förutom Jimmi bor också Viktoria Elezovic på adressen. Där har hon bott i 120 dagar sedan hon först registrerades där den 28 mars 2026. Jimmi är inte gift.

Jimmis nästa födelsedag är om 101 dagar då han fyller 25 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 159 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 101 dagar (en tisdag).

Jimmi har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jimmi i Sverige Jimmi Lindskog i Deje, Jimmi Gustavsson i Glimåkra och Jimmi Åkerblom i Ystad.

Informationen om Jimmi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jimmi Veteläinen