7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Maral Yousefi
Årsinkomst: Kolla Marals lön anonymt
Personnummer: 20011113-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 13 november 2001
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Maral Yousefi
Förnamn: Maral
Tilltalsnamn: Maral
Efternamn: Yousefi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-08-01
Gatuadress: Varbergsvägen 97 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 511 63
Postort: Skene
Distrikt: Örby-Skene
Församling: Örby-Skene församling (146303)
Kommun: Mark (1463)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Maral
Maral Yousefi är en 24 årig kvinna och bosatt på Varbergsvägen 97 lgh 1102 i Skene. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 38 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 338 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Maral
Informationen om Maral kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Varbergsvägen 97 lgh 1102
Registrerat på adressen
511 63 Skene
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maral kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maral hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Marals bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 38 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 0 st
Maral har inga bolagsengagemang
Mer om Maral
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 234 dagar)
Födelsedag
13 november (en fredag om 131 dagar)
Födelsedatum
2001-11-13 (en tisdag för 9 000 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 131 dagar (en torsdag)
Maral Yousefi är en 24 årig kvinna och bosatt på Varbergsvägen 97 lgh 1102 i Skene. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 38 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 338 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Marals bostadsområde, på postnummer 511 63, är 323 219 kr per år och 6,91 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Mark där Marals ingår. Marals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 47.
Maral bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Maral är inte gift.
Marals nästa födelsedag är om 131 dagar då hon fyller 25 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 5 år och 131 dagar (en torsdag).
Maral har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maral i Sverige Maral Kasabian i Södertälje, Maral Baghdadi i Täby och Maral Teke i Göteborg.
Informationen om Maral kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maral Yousefi
Var bor Maral?
Hur gammal är Maral?
Maral Yousefi är 24 år gammal och föddes den 13 november 2001. Hon fyller 25 år den 13 november.
Har Maral några bolagsengagemang?
Maral har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maral några fordon?
Är Maral gift?
Maral är inte gift.
Vilket telefonnummer har Maral?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maral.
Vilket stjärntecken har Maral?
Maral har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Maral folkbokförd?
Maral Yousefi är folkbokförd i Mark kommun.
Vilket län tillhör Maral?
Maral Yousefi tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Maral?
Maral Yousefi tillhör Örby-Skene församling.