7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Hajir Al-Baso

Årsinkomst: Kolla Hajirs lön anonymt

Personnummer: 20011206- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 6 december 2001

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Hajir Al-Baso

Förnamn: Hajir

Tilltalsnamn: Hajir

Efternamn: Al-Baso

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-08-31

Gatuadress: Eddavägen 16

Postnummer: 736 36

Postort: Kungsör

Distrikt: Kung Karl

Församling: Kungsörs församling (196001)

Kommun: Kungsör (1960)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hajir

Hajir Al-Baso är en 24 årig kvinna bosatt i Kungsör kommun. Hon bor i en villa på 173 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 2 år och 318 dagar sedan 31 augusti 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hajir

Informationen om Hajir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hajir Al-Baso?

Vad tjänar Hajir?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hajirs
Kreditstatus?

Nyfiken på Hajirs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Eddavägen 16

Latitud: 59.421566   |   Longitud: 16.115260

Registrerat på adressen


Eddavägen 16
736 36 Kungsör

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hajir kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hajir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hajirs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 173 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hajir har inga bolagsengagemang


Mer om Hajir


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 221 dagar)

Födelsedag

06 december (en söndag om 144 dagar)

Födelsedatum

2001-12-06 (en torsdag för 8 987 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 144 dagar (en lördag)

Hajir Al-Baso är en 24 årig kvinna bosatt i Kungsör kommun. Hon bor i en villa på 173 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 2 år och 318 dagar sedan 31 augusti 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Hajirs bostadsområde, på postnummer 736 36, har 4,05 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 360 640 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsör där Hajirs ingår. Hajirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Hajir bor tillsammans med 3 personer: Ban Zuhair Ali , Dina Albaso , Safwan Abdullah Ali Albaso . Hon är inte gift.

Vill du fira Hajirs födelsedag ska du gratulera henne om 144 dagar då hon fyller 25 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 170 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 5 år och 144 dagar (en lördag).

Hajir har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Hajir i Sverige det senaste kvartalet är Hajir Al-Saeedi i Älvsjö, Hajir Al-Kabtan i Angered och Hajir Al-Hasnawi i Oxelösund.

Informationen om Hajir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hajir Al-Baso