7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Henrick Munter Ribeiro
Årsinkomst: Kolla Henricks lön anonymt
Personnummer: 20011214-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 14 december 2001
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Henrick Munter Ribeiro
Förnamn: Henrick
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Munter Ribeiro
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-01-02
Gatuadress: Vaggerydsgatan 14 lgh 1702
Våning & dörr: 7 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 553 30
Postort: Jönköping
Distrikt: Jönköpings Sofia
Församling: Jönköpings församling (068002)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Henrick Munter Ribeiro är en 24 årig man och bosatt på Vaggerydsgatan 14 lgh 1702 i Jönköping. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 53 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 173 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vaggerydsgatan 14 lgh 1702
Registrerat på adressen
553 30 Jönköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Henrick kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Henrick hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Henricks bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 53 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2017
Bolagsengagemang | 0 st
Henrick har inga bolagsengagemang
Mer om Henrick
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 192 dagar)
Födelsedag
14 december (en måndag om 173 dagar)
Födelsedatum
2001-12-14 (en fredag för 8 958 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 173 dagar (en söndag)
Henrick Munter Ribeiro är en 24 årig man och bosatt på Vaggerydsgatan 14 lgh 1702 i Jönköping. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 53 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 173 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Henricks bostadsområde, på postnummer 553 30, är 409 992 kr per år och 2,99 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Henricks ingår. Henricks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.
Förutom Henrick bor också Tilde Meidler på adressen. Där har hon bott i 173 dagar sedan hon först registrerades där den 2 januari 2026. Henrick är inte gift.
Henricks nästa födelsedag är om 173 dagar då han fyller 25 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 173 dagar (en söndag).
Henrick har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henrick i Sverige Henrick Dam i Stockholm, Henrick Schill i Åsa och Henrick Krey i Vingåker.
Informationen om Henrick kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Henrick Munter Ribeiro
Var bor Henrick?
Hur gammal är Henrick?
Henrick Munter Ribeiro är 24 år gammal och föddes den 14 december 2001. Han fyller 25 år den 14 december.
Har Henrick några bolagsengagemang?
Henrick har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Henrick några fordon?
Är Henrick gift?
Henrick är inte gift.
Vilket telefonnummer har Henrick?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Henrick.
Vilket stjärntecken har Henrick?
Henrick har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Henrick folkbokförd?
Henrick Munter Ribeiro är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Henrick?
Henrick Munter Ribeiro tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Henrick?
Henrick Munter Ribeiro tillhör Jönköpings församling.