7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Simra Yasmeen Lohsar

Årsinkomst: Kolla Simras lön anonymt

Personnummer: 20011219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 19 december 2001

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Simra Yasmeen Lohsar

Förnamn: Simra Yasmeen

Tilltalsnamn: Simra

Efternamn: Lohsar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-01-04

Gatuadress: Vandrarstigen 1

Postnummer: 163 44

Postort: Spånga

Distrikt: Spånga

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Simra

Simra Lohsar är en kvinna på 24 år som bor på Vandrarstigen 1 i Spånga. Simras bostad är en villa på 179 kvm . Där har hon bott i 10 år och 190 dagar sedan hon flyttade in den 4 januari 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Simra

Informationen om Simra kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Simra Lohsar?

Vad tjänar Simra?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Simras
Kreditstatus?

Nyfiken på Simras Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vandrarstigen 1

Latitud: 59.371386   |   Longitud: 17.919119

Registrerat på adressen


Vandrarstigen 1
163 44 Spånga

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Intelliways AB Status Aktiv
Ansvarig Ali Lohsar (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Ali Lohsar (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Simra kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Simra hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Simras bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 179 kvm

Byggår: 1993

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Simra har inga bolagsengagemang


Mer om Simra


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 206 dagar)

Födelsedag

19 december (en lördag om 159 dagar)

Födelsedatum

2001-12-19 (en onsdag för 8 972 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 159 dagar (en fredag)

Simra Lohsar är en kvinna på 24 år som bor på Vandrarstigen 1 i Spånga. Simras bostad är en villa på 179 kvm . Där har hon bott i 10 år och 190 dagar sedan hon flyttade in den 4 januari 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Simras postnummer, 163 44, är medelinkomsten 569 696 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,65 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Simra och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Simra ingår. Simras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 100.

Simra bor tillsammans med 7 personer: Lubna Farheen Salauddinkhan , Sehr Lohsar , Maarouf Almassry , Iqra Lohsar , Mnazza Lohsar , Ali Lohsar mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Hon är inte gift.

På Simras nästa födelsedag fyller hon 25 år. Den inträffar om 159 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 5 år och 159 dagar (en fredag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Simra har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Simra i Sverige Simra Lohsar i Spånga, Simra Mirza i Järfälla och Simra Chaudry i Norsborg.

Informationen om Simra kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Simra Lohsar