7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Lena Lineh Kadkhodaei
Årsinkomst: Kolla Lena Linehs lön anonymt
Personnummer: 20011225-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 25 december 2001
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Lena Lineh Kadkhodaei
Förnamn: Lena Lineh
Tilltalsnamn: Lena Lineh
Efternamn: Kadkhodaei
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-01-15
Gatuadress: Anders Reimers väg 6 lgh 1105
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 5 från vänster
Postnummer: 117 50
Postort: Stockholm
Distrikt: Högalid
Församling: Högalids församling (018014)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lena Lineh
Lena Lineh Kadkhodaei är en 24 årig kvinna bosatt i Stockholm kommun. Hon bor i en lägenhet med 1 rum på 35 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 1 år och 195 dagar sedan 15 januari 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena Lineh
Informationen om Lena Lineh kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Anders Reimers väg 6 lgh 1105
Registrerat på adressen
117 50 Stockholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena Lineh kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena Lineh hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lena Linehs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 35 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1943
Bolagsengagemang | 0 st
Lena Lineh har inga bolagsengagemang
Mer om Lena Lineh
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 216 dagar)
Födelsedag
25 december (en fredag om 149 dagar)
Födelsedatum
2001-12-25 (en tisdag för 8 982 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 149 dagar (en torsdag)
Lena Lineh Kadkhodaei är en 24 årig kvinna bosatt i Stockholm kommun. Hon bor i en lägenhet med 1 rum på 35 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 1 år och 195 dagar sedan 15 januari 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Lena Linehs bostadsområde, på postnummer 117 50, har 1,80 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 532 997 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Lena Linehs ingår. Lena Linehs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 156.
Lena Lineh bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
Vill du fira Lena Linehs födelsedag ska du gratulera henne om 149 dagar då hon fyller 25 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 20 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 30 år om 5 år och 149 dagar (en torsdag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena Lineh har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Lena Lineh i Sverige det senaste kvartalet är Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.
Informationen om Lena Lineh kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Lineh Kadkhodaei
Var bor Lena Lineh?
Hur gammal är Lena Lineh?
Lena Lineh Kadkhodaei är 24 år gammal och föddes den 25 december 2001. Hon fyller 25 år den 25 december.
Har Lena Lineh några bolagsengagemang?
Lena Lineh har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lena Lineh några fordon?
Är Lena Lineh gift?
Lena Lineh är inte gift.
Vilket telefonnummer har Lena Lineh?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena Lineh.
Vilket stjärntecken har Lena Lineh?
Lena Lineh har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Lena Lineh folkbokförd?
Lena Lineh Kadkhodaei är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Lena Lineh?
Lena Lineh Kadkhodaei tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Lena Lineh?
Lena Lineh Kadkhodaei tillhör Högalids församling.