7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Kinora Maryam Georges

Årsinkomst: Kolla Kinoras lön anonymt

Personnummer: 20011231- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 31 december 2001

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Kinora Maryam Georges

Förnamn: Kinora Maryam

Tilltalsnamn: Kinora

Efternamn: Georges

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-09-16

Gatuadress: Sjögatan 37

Postnummer: 591 30

Postort: Motala

Distrikt: Motala

Församling: Motala församling (058301)

Kommun: Motala (0583)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kinora

Kinora Georges är 24 år och bosatt på Sjögatan 37 i Motala. Hon bor i ett radhus på 120 kvm . Där har hon bott i 299 dagar sedan hon flyttade in den 16 september 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kinora

Informationen om Kinora kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kinora Georges?

Vad tjänar Kinora?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kinoras
Kreditstatus?

Nyfiken på Kinoras Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sjögatan 37

Latitud: 58.533613   |   Longitud: 15.025407

Registrerat på adressen


Sjögatan 37
591 30 Motala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kinora kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kinora hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kinoras bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1960

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kinora har inga bolagsengagemang


Mer om Kinora


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 193 dagar)

Födelsedag

31 december (en torsdag om 172 dagar)

Födelsedatum

2001-12-31 (en måndag för 8 959 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 172 dagar (en onsdag)

Kinora Georges är 24 år och bosatt på Sjögatan 37 i Motala. Hon bor i ett radhus på 120 kvm . Där har hon bott i 299 dagar sedan hon flyttade in den 16 september 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 591 30, är medelinkomsten 356 843 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,89 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Motala där Kinora ingår. Kinoras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Kinora bor tillsammans med Nahrin Gaboré. Hon har bott på Sjögatan 37 i totalt 300 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 15 september 2025. Hon är inte gift.

Kinora fyller 25 år om 172 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 5 år och 172 dagar (en onsdag).

Kinora har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kinora i Sverige Kinora Amanoel i Upplands Väsby, Kinora Eriksson i Norsborg och Kinora Candemir i Norsborg.

Informationen om Kinora kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kinora Georges