8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-10-28
Anas Fawaza
Årsinkomst: Kolla Anas lön anonymt
Personnummer: 20020101-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 1 januari 2002
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Anas Fawaza
Förnamn: Anas
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Fawaza
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-09-30
Gatuadress: Regissörgatan 11 lgh 1303
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 215 83
Postort: Malmö
Distrikt: Kulladal
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anas Fawaza är en 24 årig man och bosatt på Regissörgatan 11 lgh 1303 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 44 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 september 2026 och har sammanlagt bott där i 28 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
215 83 Malmö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anas kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 44 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1973
Bolagsengagemang | 0 st
Anas har inga bolagsengagemang
Mer om Anas
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 300 dagar)
Födelsedag
01 januari (en fredag om 65 dagar)
Födelsedatum
2002-01-01 (en tisdag för 9 066 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 65 dagar (en torsdag)
Anas Fawaza är en 24 årig man och bosatt på Regissörgatan 11 lgh 1303 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 44 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 september 2026 och har sammanlagt bott där i 28 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Anas bostadsområde, på postnummer 215 83, är 297 254 kr per år och 3,23 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Anas ingår. Anas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 80.
Förutom Anas bor också Abed Fawaza på adressen. Där har han bott i 4 år och 212 dagar sedan han först registrerades där den 30 mars 2022. Anas är inte gift.
Anas nästa födelsedag är om 65 dagar då han fyller 25 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 65 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 65 dagar (en torsdag).
Anas har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anas i Sverige Anas Alasad i Västerås, Anas Osman i Malmö och Anas Shoubaki i Farsta.
Informationen om Anas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anas Fawaza
Var bor Anas?
Hur gammal är Anas?
Anas Fawaza är 24 år gammal och föddes den 1 januari 2002. Han fyller 25 år den 1 januari.
Har Anas några bolagsengagemang?
Anas har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anas några fordon?
Är Anas gift?
Anas är inte gift.
Vilket telefonnummer har Anas?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anas.
Vilket stjärntecken har Anas?
Anas har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Anas folkbokförd?
Anas Fawaza är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Anas?
Anas Fawaza tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Anas?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Anas tillhör.