NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll

NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-12

Henrik Erik Frost

Årsinkomst: Kolla Henriks lön anonymt

Personnummer: 20020109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 9 januari 2002

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 januari

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Henrik Erik Frost

Förnamn: Henrik Erik

Tilltalsnamn: Henrik

Efternamn: Frost

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-01-01

Gatuadress: Plantvägen 2

Postnummer: 792 50

Postort: Mora

Distrikt: Mora

Församling: Mora församling (206201)

Kommun: Mora (2062)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Henrik

Henrik Frost är en man på 24 år som bor på Plantvägen 2 i Mora. Henriks bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 2 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Henrik

Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Henrik Frost?

Vad tjänar Henrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Henriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Henriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Plantvägen 2

Latitud: 61.004924   |   Longitud: 14.574534

Registrerat på adressen


Plantvägen 2
792 50 Mora

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Frost, Mats Status Aktiv
Ansvarig Mats Axel Frost (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Mats Axel Frost (Innehavare) Kolla lön direkt
Frost, Henrik Status Aktiv
Ansvarig Henrik Erik Frost (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Henrik Erik Frost (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Henrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Henriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Frost, Henrik Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Henrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 154 dagar)

Födelsedag

09 januari (en lördag om 211 dagar)

Födelsedatum

2002-01-09 (en onsdag för 8 920 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 211 dagar (en fredag)

Henrik Frost är en man på 24 år som bor på Plantvägen 2 i Mora. Henriks bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 2 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Henriks postnummer, 792 50, är medelinkomsten 358 347 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,25 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Henrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mora där Henrik ingår. Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.

Henrik bor tillsammans med Mats Frost. Han är en 59 årig man som flyttade in den 27 oktober 1966 och har bott där totalt 59 år och 228 dagar. Han är inte gift.

På Henriks nästa födelsedag fyller han 25 år. Den inträffar om 211 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 211 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 221 dagar.

Namnet Henrik är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’hem’ och ’härskare’'.

Henrik har 1 bolagsengagemang ( Frost, Henrik ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henrik i Sverige Henrik Svensson i Lerberget, Henrik Dahlin i Örebro och Henrik Fransson i Borås.

Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.