7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Reem Alabdlla
Årsinkomst: Kolla Reems lön anonymt
Personnummer: 20020115-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 15 januari 2002
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Reem Alabdlla
Förnamn: Reem
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Alabdlla
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-10-27
Gatuadress: Hälsingegatan 14
Postnummer: 693 35
Postort: Degerfors
Distrikt: Degerfors
Församling: Degerfors-Nysunds församling (186201)
Kommun: Degerfors (1862)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Reem Alabdlla är en 24 årig kvinna bosatt i Degerfors kommun. Hon bor i en villa på 123 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 3 år och 245 dagar sedan 27 oktober 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hälsingegatan 14
Registrerat på adressen
693 35 Degerfors
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Reem kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Reem hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Reems bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 123 kvm
Byggår: 1975
Bolagsengagemang | 0 st
Reem har inga bolagsengagemang
Mer om Reem
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 165 dagar)
Födelsedag
15 januari (en fredag om 200 dagar)
Födelsedatum
2002-01-15 (en tisdag för 8 931 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 200 dagar (en torsdag)
Reem Alabdlla är en 24 årig kvinna bosatt i Degerfors kommun. Hon bor i en villa på 123 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 3 år och 245 dagar sedan 27 oktober 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Reems bostadsområde, på postnummer 693 35, har 3,55 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 359 608 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Degerfors där Reems ingår. Reems lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Reem bor tillsammans med en 56 årig kvinna vid namn Aisha Alkhatab. Hon registrerades på adressen den 16 april 2020, och har bott där totalt 6 år och 74 dagar. Hon är inte gift.
Vill du fira Reems födelsedag ska du gratulera henne om 200 dagar då hon fyller 25 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 5 år och 200 dagar (en torsdag).
Reem har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Reem i Sverige det senaste kvartalet är Reem Al-Barghouthi i Malmö, Reem Al Hiqi i Malmö och Reem Al Hashdy i Angered.
Informationen om Reem kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Reem Alabdlla
Var bor Reem?
Hur gammal är Reem?
Reem Alabdlla är 24 år gammal och föddes den 15 januari 2002. Hon fyller 25 år den 15 januari.
Har Reem några bolagsengagemang?
Reem har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Reem några fordon?
Är Reem gift?
Reem är inte gift.
Vilket telefonnummer har Reem?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Reem.
Vilket stjärntecken har Reem?
Reem har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Reem folkbokförd?
Reem Alabdlla är folkbokförd i Degerfors kommun.
Vilket län tillhör Reem?
Reem Alabdlla tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Reem?
Reem Alabdlla tillhör Degerfors-Nysunds församling.