7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Oussama Akhittouch

Årsinkomst: Kolla Oussamas lön anonymt

Personnummer: 20020127- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 27 januari 2002

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Oussama Akhittouch

Förnamn: Oussama

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Akhittouch

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-07-17

Gatuadress: Bokvägen 10

Postnummer: 826 79

Postort: Vallvik

Distrikt: Ljusne

Församling: Ljusne församling (218204)

Kommun: Söderhamn (2182)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Oussama Akhittouch är 24 år gammal och bor på Bokvägen 10 i Vallvik. Hans bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 1 år och 351 dagar sedan han flyttade in den 17 juli 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Oussama Akhittouch?

Vad tjänar Oussama?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Oussamas
Kreditstatus?

Nyfiken på Oussamas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bokvägen 10

Latitud: 61.185259   |   Longitud: 17.171925

Registrerat på adressen


Bokvägen 10
826 79 Vallvik

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Oussama kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Oussama hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Oussamas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Oussama har inga bolagsengagemang


Mer om Oussama


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 157 dagar)

Födelsedag

27 januari (en onsdag om 208 dagar)

Födelsedatum

2002-01-27 (en söndag för 8 923 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 208 dagar (en tisdag)

Oussama Akhittouch är 24 år gammal och bor på Bokvägen 10 i Vallvik. Hans bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 1 år och 351 dagar sedan han flyttade in den 17 juli 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 826 79, som är Oussamas bostadsområde, är medelinkomsten 271 209 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 17,73 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Söderhamn där Oussamas ingår. Oussamas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 53.

Oussama delar bostaden med Nina Karlsson, en 36 årig kvinna. Hon flyttade in den 17 juli 2024 och har bott där totalt 1 år och 351 dagar. Oussama är gift med Nina Karlsson .

Oussama har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 208 dagar då han fyller 25 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 208 dagar (en tisdag).

Oussama har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Oussama i Sverige Oussama Chouman i Lund, Oussama Boughriet i Tumba och Oussama Medjoubi i Göteborg.

Informationen om Oussama kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Oussama Akhittouch