7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Yousif Al-Darraji

Årsinkomst: Kolla Yousifs lön anonymt

Personnummer: 20020210- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 10 februari 2002

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Yousif Al-Darraji

Förnamn: Yousif

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Darraji

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-03-01

Gatuadress: Stensåkervägen 340

Postnummer: 238 33

Postort: Oxie

Distrikt: Oxie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Yousif Al-Darraji är en man på 24 år som bor på Stensåkervägen 340 i Oxie. bostad är en lägenhet med 4 rum på 112 kvm . Där har han bott i 6 år och 125 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Yousif Al-Darraji?

Vad tjänar Yousif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Yousifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Yousifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stensåkervägen 340

Latitud: 55.549594   |   Longitud: 13.109118

Registrerat på adressen


Stensåkervägen 340
238 33 Oxie

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Yousif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Yousif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Yousifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 112 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Yousif har inga bolagsengagemang


Mer om Yousif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 144 dagar)

Födelsedag

10 februari (en onsdag om 221 dagar)

Födelsedatum

2002-02-10 (en söndag för 8 910 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 221 dagar (en tisdag)

Yousif Al-Darraji är en man på 24 år som bor på Stensåkervägen 340 i Oxie. bostad är en lägenhet med 4 rum på 112 kvm . Där har han bott i 6 år och 125 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Yousifs postnummer, 238 33, är medelinkomsten 308 422 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,56 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Yousif och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Yousif ingår. Yousifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 425.

Yousif bor tillsammans med 3 personer: Ibraheem Al-Darraji , Ayeh Al-Darraji , Athraia Abdal Jabar . Han är inte gift.

På Yousifs nästa födelsedag fyller han 25 år. Den inträffar om 221 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 221 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Yousif har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Yousif i Sverige Yousif Ali i Billesholm, Yousif Suleiman i Helsingborg och Yousif Khader i Hisings Backa.

Informationen om Yousif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Yousif Al-Darraji