7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Kenér Hassan

Årsinkomst: Kolla Kenérs lön anonymt

Personnummer: 20020403- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 3 april 2002

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Kenér Hassan

Förnamn: Kenér

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hassan

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-07-18

Gatuadress: Stensåkervägen 174

Postnummer: 238 33

Postort: Oxie

Distrikt: Oxie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kenér Hassan är en 24 årig kvinna och bosatt på Stensåkervägen 174 i Oxie. Hennes bostad är ett radhus på 156 kvm . Hon flyttade in på adressen den 18 juli 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 352 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenér Hassan?

Vad tjänar Kenér?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenérs
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenérs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stensåkervägen 174

Latitud: 55.548761   |   Longitud: 13.106731

Registrerat på adressen


Stensåkervägen 174
238 33 Oxie

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenér kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenér hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenérs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 156 kvm

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenér har inga bolagsengagemang


Mer om Kenér


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 93 dagar)

Födelsedag

03 april (en lördag om 272 dagar)

Födelsedatum

2002-04-03 (en onsdag för 8 859 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 273 dagar (en lördag)

Kenér Hassan är en 24 årig kvinna och bosatt på Stensåkervägen 174 i Oxie. Hennes bostad är ett radhus på 156 kvm . Hon flyttade in på adressen den 18 juli 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 352 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kenérs bostadsområde, på postnummer 238 33, är 308 422 kr per år och 2,56 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Kenérs ingår. Kenérs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 425.

Kenér bor tillsammans med 3 personer: Safieh Iskandar Mohammad , Kovan Abdulrahman Hassan , Kani Hassan . Kenér är inte gift.

Kenérs nästa födelsedag är om 272 dagar då hon fyller 25 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 5 år och 273 dagar (en lördag).

Kenér har inga bolagsengagemang.

Informationen om Kenér kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenér Hassan