7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Butrint Osmani
Årsinkomst: Kolla Butrints lön anonymt
Personnummer: 20020404-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 4 april 2002
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Butrint Osmani
Förnamn: Butrint
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Osmani
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-03-13
Gatuadress: Bergkullevägen 299 lgh 1206
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 6 från vänster
Postnummer: 461 66
Postort: Trollhättan
Distrikt: Lextorp
Församling: Trollhättans församling (148801)
Kommun: Trollhättan (1488)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Butrint Osmani är en 24 årig man och bosatt på Bergkullevägen 299 lgh 1206 i Trollhättan. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 66 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 mars 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 109 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bergkullevägen 299 lgh 1206
Registrerat på adressen
461 66 Trollhättan
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Butrint kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Butrint hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Butrints bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 66 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Butrint har inga bolagsengagemang
Mer om Butrint
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 87 dagar)
Födelsedag
04 april (en söndag om 278 dagar)
Födelsedatum
2002-04-04 (en torsdag för 8 853 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 279 dagar (en söndag)
Butrint Osmani är en 24 årig man och bosatt på Bergkullevägen 299 lgh 1206 i Trollhättan. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 66 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 mars 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 109 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Butrints bostadsområde, på postnummer 461 66, är 282 521 kr per år och 5,86 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Trollhättan där Butrints ingår. Butrints lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 110.
Butrint bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Butrint är inte gift.
Butrints nästa födelsedag är om 278 dagar då han fyller 25 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 279 dagar (en söndag).
Butrint har inga bolagsengagemang.
Informationen om Butrint kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Butrint Osmani
Var bor Butrint?
Hur gammal är Butrint?
Butrint Osmani är 24 år gammal och föddes den 4 april 2002. Han fyller 25 år den 4 april.
Har Butrint några bolagsengagemang?
Butrint har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Butrint några fordon?
Är Butrint gift?
Butrint är inte gift.
Vilket telefonnummer har Butrint?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Butrint.
Vilket stjärntecken har Butrint?
Butrint har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Butrint folkbokförd?
Butrint Osmani är folkbokförd i Trollhättan kommun.
Vilket län tillhör Butrint?
Butrint Osmani tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Butrint?
Butrint Osmani tillhör Trollhättans församling.