7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Maksim Levichev
Årsinkomst: Kolla Maksims lön anonymt
Personnummer: 20020410-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 10 april 2002
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Maksim Levichev
Förnamn: Maksim
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Levichev
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-09-02
Gatuadress: Kvintettgatan 5 D lgh 1104
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 4 från vänster
Postnummer: 656 29
Postort: Karlstad
Distrikt: Alster
Församling: Norrstrands församling (178002)
Kommun: Karlstad (1780)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Maksim Levichev är en man på 24 år som bor på Kvintettgatan 5 D lgh 1104 i Karlstad. bostad är en lägenhet med 2 rum på 33 kvm . Där har han bott i 1 år och 303 dagar sedan han flyttade in den 2 september 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kvintettgatan 5 D lgh 1104
Registrerat på adressen
656 29 Karlstad
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maksim kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maksim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Maksims bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 33 kvm
Bostadskategori: Studentbostad
Byggår: 2022
Bolagsengagemang | 0 st
Maksim har inga bolagsengagemang
Mer om Maksim
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 83 dagar)
Födelsedag
10 april (en lördag om 282 dagar)
Födelsedatum
2002-04-10 (en onsdag för 8 849 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 283 dagar (en lördag)
Maksim Levichev är en man på 24 år som bor på Kvintettgatan 5 D lgh 1104 i Karlstad. bostad är en lägenhet med 2 rum på 33 kvm . Där har han bott i 1 år och 303 dagar sedan han flyttade in den 2 september 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Maksims postnummer, 656 29, är medelinkomsten 111 546 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,61 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Maksim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlstad där Maksim ingår. Maksims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 190.
Maksim bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Maksims nästa födelsedag fyller han 25 år. Den inträffar om 282 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 283 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Maksim har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maksim i Sverige Maksim Petkovic i Göteborg, Maksim Marinkovic i Göteborg och Maksim Chaika i Bro.
Informationen om Maksim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maksim Levichev
Var bor Maksim?
Hur gammal är Maksim?
Maksim Levichev är 24 år gammal och föddes den 10 april 2002. Han fyller 25 år den 10 april.
Har Maksim några bolagsengagemang?
Maksim har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maksim några fordon?
Är Maksim gift?
Maksim är inte gift.
Vilket telefonnummer har Maksim?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maksim.
Vilket stjärntecken har Maksim?
Maksim har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Maksim folkbokförd?
Maksim Levichev är folkbokförd i Karlstad kommun.
Vilket län tillhör Maksim?
Maksim Levichev tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Maksim?
Maksim Levichev tillhör Norrstrands församling.