7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Mohaimen Falah Abdulhassan

Årsinkomst: Kolla Mohaimens lön anonymt

Personnummer: 20020422- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 22 april 2002

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Mohaimen Falah Abdulhassan

Förnamn: Mohaimen

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Falah Abdulhassan

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-09-13

Gatuadress: Badstigen 12

Postnummer: 243 72

Postort: Tjörnarp

Distrikt: Tjörnarp

Församling: Höörs församling (126702)

Kommun: Höör (1267)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohaimen Falah Abdulhassan är 24 år och bosatt på Badstigen 12 i Tjörnarp. Han bor i en villa på 116 kvm . Där har han bott i 4 år och 301 dagar sedan han flyttade in den 13 september 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohaimen Falah Abdulhassan?

Vad tjänar Mohaimen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohaimens
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohaimens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Badstigen 12

Latitud: 55.995478   |   Longitud: 13.625398

Registrerat på adressen


Badstigen 12
243 72 Tjörnarp

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohaimen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohaimen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohaimens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 116 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohaimen har inga bolagsengagemang


Mer om Mohaimen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 80 dagar)

Födelsedag

22 april (en torsdag om 285 dagar)

Födelsedatum

2002-04-22 (en måndag för 8 846 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 286 dagar (en torsdag)

Mohaimen Falah Abdulhassan är 24 år och bosatt på Badstigen 12 i Tjörnarp. Han bor i en villa på 116 kvm . Där har han bott i 4 år och 301 dagar sedan han flyttade in den 13 september 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 243 72, är medelinkomsten 328 948 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,90 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Höör där Mohaimen ingår. Mohaimens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Mohaimen bor tillsammans med 4 personer: Nooralhuda Falah Abdulhassan , Falah Abdulhassan Abdulhussein , Mohammad Falah Adbulhassan , Ibtisam Mohammad Karim . Han är inte gift.

Mohaimen fyller 25 år om 285 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 174 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 5 år och 286 dagar (en torsdag).

Mohaimen har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohaimen i Sverige Mohaimen Lafta i Eskilstuna, Mohaimen Hamza Hameed i Karlskoga och Mohaimen Saffar i Trollhättan.

Informationen om Mohaimen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohaimen Falah Abdulhassan