8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-02

Youssef Sami Skandar Dachraoui

Årsinkomst: Kolla Youssefs lön anonymt

Personnummer: 20020427- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 27 april 2002

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Youssef Sami Skandar Dachraoui

Förnamn: Youssef Sami Skandar

Tilltalsnamn: Youssef

Efternamn: Dachraoui

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-10-23

Gatuadress: Guldpokalsgatan 3 A lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 417 12

Postort: Göteborg

Distrikt: Lundby

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Youssef

Youssef Dachraoui är 24 år gammal och bor på Guldpokalsgatan 3 A lgh 1101 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 37 kvm . Där har han bott i 10 dagar sedan han flyttade in den 23 oktober 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Youssef

Informationen om Youssef kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Youssef Dachraoui?

Vad tjänar Youssef?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Youssefs
Kreditstatus?

Nyfiken på Youssefs Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Guldpokalsgatan 3 A lgh 1101
417 12 Göteborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Youssef kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Youssef hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Youssefs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 37 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1945

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Youssef har inga bolagsengagemang


Mer om Youssef


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 189 dagar)

Födelsedag

27 april (en tisdag om 176 dagar)

Födelsedatum

2002-04-27 (en lördag för 8 955 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 177 dagar (en tisdag)

Youssef Dachraoui är 24 år gammal och bor på Guldpokalsgatan 3 A lgh 1101 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 37 kvm . Där har han bott i 10 dagar sedan han flyttade in den 23 oktober 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 417 12, som är Youssefs bostadsområde, är medelinkomsten 320 299 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,05 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Youssefs ingår. Youssefs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 60.

Youssef bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Youssef är inte gift.

Youssef har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 60 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 176 dagar då han fyller 25 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 177 dagar (en tisdag).

Youssef har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Youssef i Sverige Youssef Khelil i Strängnäs, Youssef El Achagui i Kristianstad och Youssef Mehamedi i Uddevalla.

Informationen om Youssef kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Youssef Dachraoui