7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Stella Maria Cat Chau Bondemark

Årsinkomst: Kolla Stellas lön anonymt

Personnummer: 20020430- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 30 april 2002

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 15 augusti

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Stella Maria Cat Chau Bondemark

Förnamn: Stella Maria Cat Chau

Tilltalsnamn: Stella

Efternamn: Bondemark

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-06-02

Gatuadress: Skolgatan 6 C lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 352 33

Postort: Växjö

Distrikt: Växjö domkyrkodistrikt

Församling: Växjö stads- och domkyrkoförsamling (078001)

Kommun: Växjö (0780)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Stella

Stella Bondemark är en kvinna på 24 år som bor på Skolgatan 6 C lgh 1101 i Växjö. Stellas bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 1 år och 36 dagar sedan hon flyttade in den 2 juni 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Stella

Informationen om Stella kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Stella Bondemark?

Vad tjänar Stella?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Stellas
Kreditstatus?

Nyfiken på Stellas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skolgatan 6 C lgh 1101

Latitud: 56.880864   |   Longitud: 14.813372

Registrerat på adressen


Skolgatan 6 C lgh 1101
352 33 Växjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
AUSTRALIAN LABRADOODLE Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2025-05-27 (1 år) Ägare Stella Bondemark Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2025-05-27 (1 år) Stella Bondemark Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Stella kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Stella hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Stellas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 75 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1944

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
HSB Bostadsrättsförening Norra Bol i Växjö Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Stella


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 69 dagar)

Födelsedag

30 april (en fredag om 296 dagar)

Födelsedatum

2002-04-30 (en tisdag för 8 835 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 297 dagar (en fredag)

Stella Bondemark är en kvinna på 24 år som bor på Skolgatan 6 C lgh 1101 i Växjö. Stellas bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 1 år och 36 dagar sedan hon flyttade in den 2 juni 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Stellas postnummer, 352 33, är medelinkomsten 432 862 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,63 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Stella och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Stella ingår. Stellas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.

Stella bor tillsammans med Max Ahvenainen. Han är en 25 årig man som flyttade in den 3 juni 2025 och har bott där totalt 1 år och 35 dagar. På adressen finns en hund (som Stella är ägare till). Hon är inte gift.

På Stellas nästa födelsedag fyller hon 25 år. Den inträffar om 296 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 5 år och 297 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 38 dagar.

Namnet Stella är 'Latinskt namn med bet. ’stjärna’'.

Stella har 1 bolagsengagemang ( HSB Bostadsrättsförening Norra Bol i Växjö ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stella i Sverige Stella Johansson i Södra Sunderbyn, Stella Johansson i Luleå och Stella Johansson Sevä i Luleå.

Informationen om Stella kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Stella Bondemark