7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Carl Malte August Lundström
Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt
Personnummer: 20020505-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 5 maj 2002
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 28 november
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Carl Malte August Lundström
Förnamn: Carl Malte August
Tilltalsnamn: Carl
Efternamn: Lundström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-08-01
Gatuadress: Norra Promenaden 5 B lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 222 39
Postort: Lund
Distrikt: Lunds Allhelgona
Församling: Lunds Allhelgonaförsamling (128104)
Kommun: Lund (1281)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Carl
Carl Lundström är en 24 årig man bosatt i Lund kommun. Där har han bott i sammanlagt 1 år och 326 dagar sedan 1 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Norra Promenaden 5 B lgh 1101
Registrerat på adressen
222 39 Lund
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2024-05-15 (2 år) Ägare Nicole Fagerström Huatorp Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2024-05-15 (2 år) | Nicole Fagerström Huatorp | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carl kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Carl har inga bolagsengagemang
Mer om Carl
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 49 dagar)
Födelsedag
05 maj (en onsdag om 316 dagar)
Födelsedatum
2002-05-05 (en söndag för 8 815 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 317 dagar (en onsdag)
Carl Lundström är en 24 årig man bosatt i Lund kommun. Där har han bott i sammanlagt 1 år och 326 dagar sedan 1 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Carls bostadsområde, på postnummer 222 39, har 0,99 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 501 992 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Carls ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.
Carl bor tillsammans med en 23 årig kvinna vid namn Nicole Fagerström Huatorp. Hon registrerades på adressen den 1 augusti 2024, och har bott där totalt 1 år och 326 dagar. De har också en hund i bostaden som Carl inte är ägare till. Han är inte gift.
Vill du fira Carls födelsedag ska du gratulera honom om 316 dagar då han fyller 25 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 158 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 30 år om 5 år och 317 dagar (en onsdag).
Namnet Malte är 'Danskt namn av ovisst ursprung'.
Carl har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Carl i Sverige det senaste kvartalet är Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carl Lundström
Var bor Carl?
Hur gammal är Carl?
Carl Lundström är 24 år gammal och föddes den 5 maj 2002. Han fyller 25 år den 5 maj.
Har Carl några bolagsengagemang?
Carl har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Carl några fordon?
Är Carl gift?
Carl är inte gift.
Vilket telefonnummer har Carl?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carl.
Vilket stjärntecken har Carl?
Carl har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Carl folkbokförd?
Carl Lundström är folkbokförd i Lund kommun.
Vilket län tillhör Carl?
Carl Lundström tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Carl?
Carl Lundström tillhör Lunds Allhelgonaförsamling.