7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-14
Lars Olof Eriksson
Årsinkomst: Kolla Olofs lön anonymt
Personnummer: 20020513-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 13 maj 2002
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 juli
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Lars Olof Eriksson
Förnamn: Lars Olof
Tilltalsnamn: Olof
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-08-11
Gatuadress: Drabantgatan 26 C lgh 1104
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 4 från vänster
Postnummer: 582 14
Postort: Linköping
Distrikt: Linköpings domkyrkodistrikt
Församling: Linköpings domkyrkoförsamling (058001)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Olof
Olof Eriksson är en 24 årig man och bosatt på Drabantgatan 26 C lgh 1104 i Linköping. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 32 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 augusti 2025 och har sammanlagt bott där i 307 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Olof
Informationen om Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Drabantgatan 26 C lgh 1104
Registrerat på adressen
582 14 Linköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Olof kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Olofs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Kokvrå
Boarea: 32 kvm
Bostadskategori: Studentbostad
Byggår: 2002
Bolagsengagemang | 0 st
Olof har inga bolagsengagemang
Mer om Olof
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 32 dagar)
Födelsedag
13 maj (en torsdag om 333 dagar)
Födelsedatum
2002-05-13 (en måndag för 8 798 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 334 dagar (en torsdag)
Olof Eriksson är en 24 årig man och bosatt på Drabantgatan 26 C lgh 1104 i Linköping. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 32 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 augusti 2025 och har sammanlagt bott där i 307 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Olofs bostadsområde, på postnummer 582 14, är 320 766 kr per år och 2,95 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Olofs ingår. Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.
Olof bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Olof är inte gift.
Olofs nästa födelsedag är om 333 dagar då han fyller 25 år. Hans namnsdag är om 45 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 334 dagar (en torsdag).
Namnet Olof är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’förfader’ och ’ättling’'.
Olof har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Olof i Sverige Olof Kannö i Märsta, Olof Ahlby i Romakloster och Olof Nordberg i Munsö.
Informationen om Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.