7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Iman Al-Shamaa

Årsinkomst: Kolla Imans lön anonymt

Personnummer: 20020521- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 21 maj 2002

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Iman Al-Shamaa

Förnamn: Iman

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Shamaa

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2002-05-21

Gatuadress: Intagsgränd 74

Postnummer: 163 41

Postort: Spånga

Distrikt: Spånga

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Iman Al-Shamaa är 24 år och bosatt på Intagsgränd 74 i Spånga. Hon bor i ett radhus på 139 kvm . Där har hon bott i 24 år och 48 dagar sedan hon flyttade in den 21 maj 2002. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Iman Al-Shamaa?

Vad tjänar Iman?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Imans
Kreditstatus?

Nyfiken på Imans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Intagsgränd 74

Latitud: 59.386876   |   Longitud: 17.912353

Registrerat på adressen


Intagsgränd 74
163 41 Spånga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Iman kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Iman hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Imans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 139 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Iman har inga bolagsengagemang


Mer om Iman


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 48 dagar)

Födelsedag

21 maj (en fredag om 317 dagar)

Födelsedatum

2002-05-21 (en tisdag för 8 814 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 318 dagar (en fredag)

Iman Al-Shamaa är 24 år och bosatt på Intagsgränd 74 i Spånga. Hon bor i ett radhus på 139 kvm . Där har hon bott i 24 år och 48 dagar sedan hon flyttade in den 21 maj 2002. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 163 41, är medelinkomsten 429 967 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,55 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Iman ingår. Imans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 87.

Iman bor tillsammans med 2 personer: Amina Al-Shamaa , Gassim Mohammad Al-Shamaa . Hon är inte gift.

Iman fyller 25 år om 317 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 5 år och 318 dagar (en fredag).

Iman har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Iman i Sverige Iman Al-Siaghy i Södertälje, Iman Andersson i Valbo och Iman Khalaf i Gustavsberg.

Informationen om Iman kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Iman Al-Shamaa