7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Rawan Al Obeid
Årsinkomst: Kolla Rawans lön anonymt
Personnummer: 20020608-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 8 juni 2002
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Rawan Al Obeid
Förnamn: Rawan
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Al Obeid
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-05-02
Gatuadress: Vårbergsplan 1 A lgh 1807
Våning & dörr: 8 våningen, dörr 7 från vänster
Postnummer: 127 43
Postort: Skärholmen
Distrikt: Skärholmen
Församling: Skärholmens församling (018040)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rawan Al Obeid är 24 år gammal och bor på Vårbergsplan 1 A lgh 1807 i Skärholmen. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 48 kvm . Där har hon bott i 1 år och 64 dagar sedan hon flyttade in den 2 maj 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vårbergsplan 1 A lgh 1807
Registrerat på adressen
127 43 Skärholmen
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rawan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rawan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rawans bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 48 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2017
Bolagsengagemang | 0 st
Rawan har inga bolagsengagemang
Mer om Rawan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 27 dagar)
Födelsedag
08 juni (en tisdag om 338 dagar)
Födelsedatum
2002-06-08 (en lördag för 8 793 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 339 dagar (en tisdag)
Rawan Al Obeid är 24 år gammal och bor på Vårbergsplan 1 A lgh 1807 i Skärholmen. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 48 kvm . Där har hon bott i 1 år och 64 dagar sedan hon flyttade in den 2 maj 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 127 43, som är Rawans bostadsområde, är medelinkomsten 245 748 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,24 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Rawans ingår. Rawans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 213.
Rawan bor tillsammans med 2 personer: Kenan Alobaid , Wajih Alobaid . Rawan är gift med Kenan Alobaid .
Rawan har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 338 dagar då hon fyller 25 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 5 år och 339 dagar (en tisdag).
Rawan har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rawan i Sverige Rawan Ibrahim i Västerås, Rawan Badawi i Malmö och Rawan Sulub i Borlänge.
Informationen om Rawan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rawan Al Obeid
Var bor Rawan?
Hur gammal är Rawan?
Rawan Al Obeid är 24 år gammal och föddes den 8 juni 2002. Hon fyller 25 år den 8 juni.
Har Rawan några bolagsengagemang?
Rawan har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rawan några fordon?
Är Rawan gift?
Rawan är gift med Kenan Alobaid.
Vilket telefonnummer har Rawan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rawan.
Vilket stjärntecken har Rawan?
Rawan har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Rawan folkbokförd?
Rawan Al Obeid är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Rawan?
Rawan Al Obeid tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Rawan?
Rawan Al Obeid tillhör Skärholmens församling.