7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Rasmus Carl Oscar Skoog
Årsinkomst: Kolla Rasmus lön anonymt
Personnummer: 20020609-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 9 juni 2002
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 26 oktober
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Rasmus Carl Oscar Skoog
Förnamn: Rasmus Carl Oscar
Tilltalsnamn: Rasmus
Efternamn: Skoog
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-03-01
Gatuadress: Sadelmakaregatan 2 A lgh 1303
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 291 54
Postort: Kristianstad
Distrikt: Kristianstads Heliga Trefaldighet
Församling: Kristianstads Heliga Trefaldighets församling (129001)
Kommun: Kristianstad (1290)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rasmus
Rasmus Skoog är en man på 24 år som bor på Sadelmakaregatan 2 A lgh 1303 i Kristianstad. Rasmus bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har han bott i 3 år och 112 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rasmus
Informationen om Rasmus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sadelmakaregatan 2 A lgh 1303
Registrerat på adressen
291 54 Kristianstad
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2025-12-20 (0 år) Ägare Vilma Nyström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2025-12-20 (0 år) | Vilma Nyström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rasmus kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rasmus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rasmus bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 70 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1942
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 20,7 Vinst (MSEK) 1,3 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 20,7 | 1,3 |
Mer om Rasmus
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 12 dagar)
Födelsedag
09 juni (en onsdag om 353 dagar)
Födelsedatum
2002-06-09 (en söndag för 8 778 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 354 dagar (en onsdag)
Rasmus Skoog är en man på 24 år som bor på Sadelmakaregatan 2 A lgh 1303 i Kristianstad. Rasmus bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har han bott i 3 år och 112 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Rasmus postnummer, 291 54, är medelinkomsten 388 752 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,09 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rasmus och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Rasmus ingår. Rasmus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 82.
Rasmus bor tillsammans med Vilma Nyström. Hon är en 25 årig kvinna som flyttade in den 1 mars 2023 och har bott där totalt 3 år och 112 dagar. På adressen finns en hund (som Rasmus inte är ägare till). Han är inte gift.
På Rasmus nästa födelsedag fyller han 25 år. Den inträffar om 353 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 354 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 127 dagar.
Namnet Rasmus är 'Yngre form av det latinska namnet Eras´mus (urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den älskvärde’)'.
Rasmus har 1 bolagsengagemang (
Oscar Skoogs Åkeri AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rasmus i Sverige Rasmus Hedenstedt i Rimbo, Rasmus Larsson i Gällivare och Rasmus Wranå i Karlstad.
Informationen om Rasmus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rasmus Skoog
Var bor Rasmus?
Hur gammal är Rasmus?
Rasmus Skoog är 24 år gammal och föddes den 9 juni 2002. Han fyller 25 år den 9 juni.
Har Rasmus några bolagsengagemang?
Rasmus har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Oscar Skoogs Åkeri AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Rasmus några fordon?
Är Rasmus gift?
Rasmus är inte gift.
Vilket telefonnummer har Rasmus?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rasmus.
Vilket stjärntecken har Rasmus?
Rasmus har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Rasmus folkbokförd?
Rasmus Skoog är folkbokförd i Kristianstad kommun.
Vilket län tillhör Rasmus?
Rasmus Skoog tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Rasmus?
Rasmus Skoog tillhör Kristianstads Heliga Trefaldighets församling.