7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Loke Stig-Einar Jönsson Larsson

Årsinkomst: Kolla Lokes lön anonymt

Personnummer: 20020716- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 16 juli 2002

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Loke Stig-Einar Jönsson Larsson

Förnamn: Loke Stig-Einar

Tilltalsnamn: Loke

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Jönsson

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-28

Gatuadress: Tivolivägen 28 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 856 41

Postort: Sundsvall

Distrikt: Sundsvalls Gustav Adolf

Församling: Sundsvalls församling (228101)

Kommun: Sundsvall (2281)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Loke

Loke Jönsson Larsson är en 24 årig man bosatt i Sundsvall kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 114 dagar sedan 28 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Loke

Informationen om Loke kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Loke Larsson?

Vad tjänar Loke?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lokes
Kreditstatus?

Nyfiken på Lokes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tivolivägen 28 lgh 1201

Latitud: 62.397551   |   Longitud: 17.320496

Registrerat på adressen


Tivolivägen 28 lgh 1201
856 41 Sundsvall

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Loke kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Loke hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lokes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 61 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1951

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Loke har inga bolagsengagemang


Mer om Loke


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 4 dagar)

Födelsedag

16 juli (en fredag om 361 dagar)

Födelsedatum

2002-07-16 (en tisdag för 8 770 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 362 dagar (en fredag)

Loke Jönsson Larsson är en 24 årig man bosatt i Sundsvall kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 114 dagar sedan 28 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Lokes bostadsområde, på postnummer 856 41, har 4,90 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 468 467 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Lokes ingår. Lokes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 106.

Loke bor tillsammans med en 60 årig man vid namn Olof Axelsson. Han registrerades på adressen den 20 februari 2006, och har bott där totalt 20 år och 150 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Lokes födelsedag ska du gratulera honom om 361 dagar då han fyller 25 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 165 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 362 dagar (en fredag).

Loke har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Loke i Sverige det senaste kvartalet är Loke Runnqvist i Falun, Loke Vestergren i Anderstorp och Loke Domeij i Bjästa.

Informationen om Loke kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Loke Jönsson Larsson