8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-18

Sanna Elisabeth Wilhelmsson

Årsinkomst: Kolla Sannas lön anonymt

Personnummer: 20020806- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 6 augusti 2002

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 11 augusti

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Sanna Elisabeth Wilhelmsson

Förnamn: Sanna Elisabeth

Tilltalsnamn: Sanna

Efternamn: Wilhelmsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-12-01

Gatuadress: Krusbärsvägen 161

Postnummer: 613 38

Postort: Oxelösund

Distrikt: Oxelösund

Församling: Oxelösunds församling (048101)

Kommun: Oxelösund (0481)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sanna

Sanna Wilhelmsson är en 24 årig kvinna bosatt i Oxelösund kommun. Hon bor i ett radhus på 100 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 20 år och 321 dagar sedan 1 december 2005. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sanna

Informationen om Sanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sanna Wilhelmsson?

Vad tjänar Sanna?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sannas
Kreditstatus?

Nyfiken på Sannas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Krusbärsvägen 161

Latitud: 58.685578   |   Longitud: 17.052075

Registrerat på adressen


Krusbärsvägen 161
613 38 Oxelösund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sanna kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sanna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sannas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 100 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sanna har inga bolagsengagemang


Mer om Sanna


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 73 dagar)

Födelsedag

06 augusti (en fredag om 292 dagar)

Födelsedatum

2002-08-06 (en tisdag för 8 839 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 293 dagar (en fredag)

Sanna Wilhelmsson är en 24 årig kvinna bosatt i Oxelösund kommun. Hon bor i ett radhus på 100 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 20 år och 321 dagar sedan 1 december 2005. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Sannas bostadsområde, på postnummer 613 38, har 4,40 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 366 869 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Oxelösund där Sannas ingår. Sannas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Sanna bor tillsammans med 3 personer: Erika Wilhelmsson , Jenny Wilhelmsson , Fredrik Wilhelmsson . Hon är inte gift.

Vill du fira Sannas födelsedag ska du gratulera henne om 292 dagar då hon fyller 25 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 297 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 30 år om 5 år och 293 dagar (en fredag).

Sanna har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Sanna i Sverige det senaste kvartalet är Sanna Nielsen i Tyresö, Sanna Alvi i Göteborg och Sanna Bjelke i Nässjö.

Informationen om Sanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sanna Wilhelmsson