7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-29

Tindra Sara Wendela Eriksson

Årsinkomst: Kolla Tindras lön anonymt

Personnummer: 20020809- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 23 år

Födelsedag: 9 augusti 2002

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 juli

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Tindra Sara Wendela Eriksson

Förnamn: Tindra Sara Wendela

Tilltalsnamn: Tindra

Efternamn: Eriksson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-05-20

Gatuadress: Kyrkotorp 16 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 691 32

Postort: Karlskoga

Distrikt: Karlskoga

Kommun: Karlskoga (1883)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Tindra

Tindra Eriksson är en kvinna på 23 år som bor på Kyrkotorp 16 lgh 1101 i Karlskoga. Tindras bostad är en villa på 70 kvm . Där har hon bott i 70 dagar sedan hon flyttade in den 20 maj 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Tindra

Informationen om Tindra kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Tindra Eriksson?

Vad tjänar Tindra?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Tindras
Kreditstatus?

Nyfiken på Tindras Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Kyrkotorp 16 lgh 1101
691 32 Karlskoga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Tindra kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Tindra hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Tindras bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 70 kvm

Byggår: 1910

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Tindra har inga bolagsengagemang


Mer om Tindra


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

23 år (och 354 dagar)

Födelsedag

09 augusti (en söndag om 11 dagar)

Födelsedatum

2002-08-09 (en fredag för 8 755 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 6 år och 11 dagar (en måndag)

Tindra Eriksson är en kvinna på 23 år som bor på Kyrkotorp 16 lgh 1101 i Karlskoga. Tindras bostad är en villa på 70 kvm . Där har hon bott i 70 dagar sedan hon flyttade in den 20 maj 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Tindras postnummer, 691 32, är medelinkomsten 321 589 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,47 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Tindra och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskoga där Tindra ingår. Tindras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.

Tindra bor tillsammans med Elias Olsson Röjfors. Han är en 24 årig man som flyttade in den 15 maj 2026 och har bott där totalt 75 dagar. Hon är inte gift.

På Tindras nästa födelsedag fyller hon 24 år. Den inträffar om 11 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 6 år och 11 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 355 dagar.

Namnet Sara är 'Hebreiskt namn med bet. ’furstinna, härskarinna’'.

Tindra har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tindra i Sverige Tindra Åström i Lund, Tindra Atsiz i Ludvika och Tindra Hopfgarten i Umeå.

Informationen om Tindra kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Tindra Eriksson