7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-20
Izabella Elin Evelina Jensen
Årsinkomst: Kolla Izabellas lön anonymt
Personnummer: 20020918-
Ålder: 23 år
Födelsedag: 18 september 2002
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 31 juli
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Izabella Elin Evelina Jensen
Förnamn: Izabella Elin Evelina
Tilltalsnamn: Izabella
Efternamn: Jensen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-08-08
Gatuadress: Almesäng 1
Postnummer: 568 91
Postort: Skillingaryd
Distrikt: Tofteryd
Kommun: Vaggeryd (0665)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Izabella
Izabella Jensen är 23 år gammal och bor på Almesäng 1 i Skillingaryd. Hennes bostad är ett lantbruk på 139 kvm . Där har hon bott i 346 dagar sedan hon flyttade in den 8 augusti 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Izabella
Informationen om Izabella kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
568 91 Skillingaryd
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Izabella kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Izabella hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Izabellas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 139 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Izabella har inga bolagsengagemang
Mer om Izabella
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
23 år (och 305 dagar)
Födelsedag
18 september (en fredag om 60 dagar)
Födelsedatum
2002-09-18 (en onsdag för 8 706 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 6 år och 60 dagar (en lördag)
Izabella Jensen är 23 år gammal och bor på Almesäng 1 i Skillingaryd. Hennes bostad är ett lantbruk på 139 kvm . Där har hon bott i 346 dagar sedan hon flyttade in den 8 augusti 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 568 91, som är Izabellas bostadsområde, är medelinkomsten 391 160 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,62 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Vaggeryd där Izabellas ingår. Izabellas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 39.
Izabella delar bostaden med Daniel Ban, en 28 årig man. Han flyttade in den 8 augusti 2025 och har bott där totalt 346 dagar. Izabella är inte gift.
Izabella har namnsdag om 11 dagar och nästa födelsedag inträffar om 60 dagar då hon fyller 24 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 6 år och 60 dagar (en lördag).
Namnet Elin är 'Svensk form av Helena'.
Izabella har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Izabella i Sverige Izabella Possling i Holmsjö, Izabella Arcombe i Staffanstorp och Izabella Björk i Skillingaryd.
Informationen om Izabella kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Izabella Jensen
Var bor Izabella?
Hur gammal är Izabella?
Izabella Jensen är 23 år gammal och föddes den 18 september 2002. Hon fyller 24 år den 18 september.
Har Izabella några bolagsengagemang?
Izabella har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Izabella några fordon?
Är Izabella gift?
Izabella är inte gift.
Vilket telefonnummer har Izabella?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Izabella.
Vilket stjärntecken har Izabella?
Izabella har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Izabella folkbokförd?
Izabella Jensen är folkbokförd i Vaggeryd kommun.
Vilket län tillhör Izabella?
Izabella Jensen tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Izabella?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Izabella tillhör.