7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Mohammed Salar-Hassan Al-Shateri

Årsinkomst: Kolla Mohammeds lön anonymt

Personnummer: 20021010- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 23 år

Födelsedag: 10 oktober 2002

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Mohammed Salar-Hassan Al-Shateri

Förnamn: Mohammed Salar-Hassan

Tilltalsnamn: Mohammed

Efternamn: Al-Shateri

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-10-04

Gatuadress: Ängsgatan 14

Postnummer: 331 76

Postort: Rydaholm

Distrikt: Rydaholm

Församling: Rydaholms församling (068312)

Kommun: Värnamo (0683)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mohammed

Mohammed Al-Shateri är en man på 23 år som bor på Ängsgatan 14 i Rydaholm. Där har han bott i 4 år och 264 dagar sedan han flyttade in den 4 oktober 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Mohammed

Informationen om Mohammed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammed Al-Shateri?

Vad tjänar Mohammed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammeds
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammeds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ängsgatan 14

Latitud: 56.988893   |   Longitud: 14.312784

Registrerat på adressen


Ängsgatan 14
331 76 Rydaholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Mohammed har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

23 år (och 258 dagar)

Födelsedag

10 oktober (en lördag om 107 dagar)

Födelsedatum

2002-10-10 (en torsdag för 8 659 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 6 år och 107 dagar (en söndag)

Mohammed Al-Shateri är en man på 23 år som bor på Ängsgatan 14 i Rydaholm. Där har han bott i 4 år och 264 dagar sedan han flyttade in den 4 oktober 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mohammeds postnummer, 331 76, är medelinkomsten 306 275 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,83 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mohammed och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Värnamo där Mohammed ingår. Mohammeds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.

Mohammed bor tillsammans med 5 personer: Salar Al-Shateri , Rawaz Al-Shateri , Hawkar Jabar Nuri , Hawzhin Al-Jaf , Rayan Al-Shateri . Han är inte gift.

På Mohammeds nästa födelsedag fyller han 24 år. Den inträffar om 107 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 6 år och 107 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mohammed har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammed i Sverige Mohammed Lellouchi i Solna, Mohammed Feili i Hisings Backa och Mohammed Al-Mousawi i Malmö.

Informationen om Mohammed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammed Al-Shateri