8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-02
Carl Henrik Hjalmar Bergljung
Årsinkomst: Kolla Henriks lön anonymt
Personnummer: 20021030-
Ålder: 24 år
Födelsedag: 30 oktober 2002
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 19 januari
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Carl Henrik Hjalmar Bergljung
Förnamn: Carl Henrik Hjalmar
Tilltalsnamn: Henrik
Efternamn: Bergljung
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-06-07
Gatuadress: Kulramsvägen 3 C
Postnummer: 224 67
Postort: Lund
Distrikt: Östra Torn
Församling: Lunds östra stadsförsamling (128125)
Kommun: Lund (1281)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Henrik
Henrik Bergljung är en man på 24 år som bor på Kulramsvägen 3 C i Lund. Henriks bostad är ett kedjehus på 134 kvm . Där har han bott i 3 år och 148 dagar sedan han flyttade in den 7 juni 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Henrik
Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kulramsvägen 3 C
Registrerat på adressen
224 67 Lund
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-05-29 (6 år) Ägare Lillemor Persklev Bergljung Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-05-29 (6 år) | Lillemor Persklev Bergljung | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Henrik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Henriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 134 kvm
Byggår: 1964
Bolagsengagemang | 0 st
Henrik har inga bolagsengagemang
Mer om Henrik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
24 år (och 3 dagar)
Födelsedag
30 oktober (en lördag om 362 dagar)
Födelsedatum
2002-10-30 (en onsdag för 8 769 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 5 år och 363 dagar (en lördag)
Henrik Bergljung är en man på 24 år som bor på Kulramsvägen 3 C i Lund. Henriks bostad är ett kedjehus på 134 kvm . Där har han bott i 3 år och 148 dagar sedan han flyttade in den 7 juni 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Henriks postnummer, 224 67, är medelinkomsten 549 322 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,14 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Henrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Henrik ingår. Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 110.
Henrik bor tillsammans med 4 personer: Fredrik Bergljung , Andreas Bergljung , Lillemor Persklev Bergljung , Magnus Bergljung . På adressen finns en hund (som Henrik inte är ägare till). Han är inte gift.
På Henriks nästa födelsedag fyller han 25 år. Den inträffar om 362 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 363 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 78 dagar.
Namnet Henrik är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’hem’ och ’härskare’'.
Henrik har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henrik i Sverige Henrik Rydström i Kalmar, Henrik Carl Gustav Torstensson Fried i Kristianstad och Henrik Bergenholtz i Hillerstorp.
Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Henrik Bergljung
Var bor Henrik?
Hur gammal är Henrik?
Henrik Bergljung är 24 år gammal och föddes den 30 oktober 2002. Han fyller 25 år den 30 oktober.
Har Henrik några bolagsengagemang?
Henrik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Henrik några fordon?
Är Henrik gift?
Henrik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Henrik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Henrik.
Vilket stjärntecken har Henrik?
Henrik har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Henrik folkbokförd?
Henrik Bergljung är folkbokförd i Lund kommun.
Vilket län tillhör Henrik?
Henrik Bergljung tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Henrik?
Henrik Bergljung tillhör Lunds östra stadsförsamling.