7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Aqsa Tariq

Årsinkomst: Kolla Aqsas lön anonymt

Personnummer: 20021110- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 23 år

Födelsedag: 10 november 2002

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Aqsa Tariq

Förnamn: Aqsa

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Tariq

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-31

Gatuadress: Bäverstigen 115

Postnummer: 147 33

Postort: Tumba

Distrikt: Tumba

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Aqsa Tariq är en kvinna på 23 år som bor på Bäverstigen 115 i Tumba. bostad är ett kedjehus på 127 kvm . Där har hon bott i 1 år och 48 dagar sedan hon flyttade in den 31 maj 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Aqsa Tariq?

Vad tjänar Aqsa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Aqsas
Kreditstatus?

Nyfiken på Aqsas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bäverstigen 115

Latitud: 59.185838   |   Longitud: 17.826886

Registrerat på adressen


Bäverstigen 115
147 33 Tumba

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Aqsa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Aqsa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Aqsas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 127 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Aqsa har inga bolagsengagemang


Mer om Aqsa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

23 år (och 250 dagar)

Födelsedag

10 november (en tisdag om 115 dagar)

Födelsedatum

2002-11-10 (en söndag för 8 651 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 6 år och 115 dagar (en onsdag)

Aqsa Tariq är en kvinna på 23 år som bor på Bäverstigen 115 i Tumba. bostad är ett kedjehus på 127 kvm . Där har hon bott i 1 år och 48 dagar sedan hon flyttade in den 31 maj 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Aqsas postnummer, 147 33, är medelinkomsten 396 475 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,39 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Aqsa och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Aqsa ingår. Aqsas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 155.

Aqsa bor tillsammans med 3 personer: Seemal Tariq , Amina Kausar , Tariq Mehmood . Hon är inte gift.

På Aqsas nästa födelsedag fyller hon 24 år. Den inträffar om 115 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 6 år och 115 dagar (en onsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Aqsa har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Aqsa i Sverige Aqsa Javed i Uppsala, Aqsa Imran i Malmö och Aqsa Ahmed i Spånga.

Informationen om Aqsa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Aqsa Tariq