7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-16
Amali Kalani De Soysa
Årsinkomst: Kolla Amalis lön anonymt
Personnummer: 20021220-
Ålder: 23 år
Födelsedag: 20 december 2002
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Amali Kalani De Soysa
Förnamn: Amali Kalani
Tilltalsnamn: Amali
Efternamn: De Soysa
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-01-12
Gatuadress: Tamarindvägen 4 F
Postnummer: 702 53
Postort: Örebro
Distrikt: Almby
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Amali
Amali De Soysa är en kvinna på 23 år som bor på Tamarindvägen 4 F i Örebro. Amalis bostad är en lägenhet med 2 rum på 52 kvm . Där har hon bott i 185 dagar sedan hon flyttade in den 12 januari 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Amali
Informationen om Amali kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
702 53 Örebro
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2024-10-09 (1 år) Ägare Amali De Soysa Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2024-10-09 (1 år) | Amali De Soysa | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Amali kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Amali hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Amalis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 52 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2021
Bolagsengagemang | 0 st
Amali har inga bolagsengagemang
Mer om Amali
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
23 år (och 208 dagar)
Födelsedag
20 december (en söndag om 157 dagar)
Födelsedatum
2002-12-20 (en fredag för 8 609 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 6 år och 157 dagar (en måndag)
Amali De Soysa är en kvinna på 23 år som bor på Tamarindvägen 4 F i Örebro. Amalis bostad är en lägenhet med 2 rum på 52 kvm . Där har hon bott i 185 dagar sedan hon flyttade in den 12 januari 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Amalis postnummer, 702 53, är medelinkomsten 255 949 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,98 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Amali och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Amali ingår. Amalis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 123.
Amali bor tillsammans med William Lundgren. Han är en 24 årig man som flyttade in den 10 januari 2026 och har bott där totalt 187 dagar. På adressen finns en hund (som Amali är ägare till). Hon är inte gift.
På Amalis nästa födelsedag fyller hon 24 år. Den inträffar om 157 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 6 år och 157 dagar (en måndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Amali har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Amali i Sverige Amali De Soysa i Örebro, Amali Perera i Motala och Amali Gleisner i Kristianstad.
Informationen om Amali kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Amali De Soysa
Var bor Amali?
Hur gammal är Amali?
Amali De Soysa är 23 år gammal och föddes den 20 december 2002. Hon fyller 24 år den 20 december.
Har Amali några bolagsengagemang?
Amali har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Amali några fordon?
Är Amali gift?
Amali är inte gift.
Vilket telefonnummer har Amali?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Amali.
Vilket stjärntecken har Amali?
Amali har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Amali folkbokförd?
Amali De Soysa är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör Amali?
Amali De Soysa tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Amali?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Amali tillhör.