7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Henok Samuel Iseyas
Årsinkomst: Kolla Henok Samuels lön anonymt
Personnummer: 20030107-
Ålder: 23 år
Födelsedag: 7 januari 2003
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 september
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Henok Samuel Iseyas
Förnamn: Henok Samuel
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Iseyas
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-02-12
Gatuadress: Sågargatan 5 A lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 747 44
Postort: Gimo
Distrikt: Skäfthammar
Församling: Skäfthammar-Hökhuvuds församling (038211)
Kommun: Östhammar (0382)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Henok Samuel Iseyas är 23 år gammal och bor på Sågargatan 5 A lgh 1001 i Gimo. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 92 kvm . Där har han bott i 10 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 12 februari 2016. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sågargatan 5 A lgh 1001
Registrerat på adressen
747 44 Gimo
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Henok Samuel Iseyas (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Henok Samuel Iseyas (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Henok Samuel kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Henok Samuel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Henok Samuels bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 92 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Henok Samuel
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
23 år (och 177 dagar)
Födelsedag
07 januari (en torsdag om 188 dagar)
Födelsedatum
2003-01-07 (en tisdag för 8 578 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 6 år och 188 dagar (en fredag)
Henok Samuel Iseyas är 23 år gammal och bor på Sågargatan 5 A lgh 1001 i Gimo. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 92 kvm . Där har han bott i 10 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 12 februari 2016. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 747 44, som är Henok Samuels bostadsområde, är medelinkomsten 333 126 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,41 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Östhammar där Henok Samuels ingår. Henok Samuels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.
Henok Samuel bor tillsammans med 4 personer: Yuel Samuel Iseyas , Robel Samuel Issyas , Naod Samuel Iseyas , Teberh Tedros Mebrahtu . Henok Samuel är inte gift.
Henok Samuel har namnsdag om 60 dagar och nästa födelsedag inträffar om 188 dagar då han fyller 24 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 6 år och 188 dagar (en fredag).
Namnet Samuel är 'Hebreiskt namn med bet. ’den av Gud bönhörde’'.
Henok Samuel har 1 bolagsengagemang (
Iseyas, Henok Samuel
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henok Samuel i Sverige Henok Fentie i Lidingö, Samuel Stronegger i Ingarö och Samuel Wennberg i Båstad.
Informationen om Henok Samuel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Henok Samuel Iseyas
Var bor Henok Samuel?
Hur gammal är Henok Samuel?
Henok Samuel Iseyas är 23 år gammal och föddes den 7 januari 2003. Han fyller 24 år den 7 januari.
Har Henok Samuel några bolagsengagemang?
Henok Samuel har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Iseyas, Henok Samuel . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Henok Samuel några fordon?
Är Henok Samuel gift?
Henok Samuel är inte gift.
Vilket telefonnummer har Henok Samuel?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Henok Samuel.
Vilket stjärntecken har Henok Samuel?
Henok Samuel har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Henok Samuel folkbokförd?
Henok Samuel Iseyas är folkbokförd i Östhammar kommun.
Vilket län tillhör Henok Samuel?
Henok Samuel Iseyas tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Henok Samuel?
Henok Samuel Iseyas tillhör Skäfthammar-Hökhuvuds församling.