7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Maria Kristina Elenor Domingo Wiklund
Årsinkomst: Kolla Elenors lön anonymt
Personnummer: 20030119-
Ålder: 23 år
Födelsedag: 19 januari 2003
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Maria Kristina Elenor Domingo Wiklund
Förnamn: Maria Kristina Elenor
Tilltalsnamn: Elenor
Efternamn: Wiklund
Mellannamn: Domingo
Folkbokföring
Adressändring: 2025-09-23
Gatuadress: Ådalsvägen 35
Postnummer: 543 33
Postort: Tibro
Distrikt: Tibro
Församling: Tibro församling (147201)
Kommun: Tibro (1472)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Elenor
Elenor Domingo Wiklund är en kvinna på 23 år som bor på Ådalsvägen 35 i Tibro. Elenors bostad är en villa på 122 kvm . Där har hon bott i 277 dagar sedan hon flyttade in den 23 september 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Elenor
Informationen om Elenor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ådalsvägen 35
Registrerat på adressen
543 33 Tibro
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Elenor kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Elenor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Elenors bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 122 kvm
Byggår: 1960
Bolagsengagemang | 0 st
Elenor har inga bolagsengagemang
Mer om Elenor
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
23 år (och 159 dagar)
Födelsedag
19 januari (en tisdag om 206 dagar)
Födelsedatum
2003-01-19 (en söndag för 8 560 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 6 år och 206 dagar (en onsdag)
Elenor Domingo Wiklund är en kvinna på 23 år som bor på Ådalsvägen 35 i Tibro. Elenors bostad är en villa på 122 kvm . Där har hon bott i 277 dagar sedan hon flyttade in den 23 september 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Elenors postnummer, 543 33, är medelinkomsten 320 630 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Elenor och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tibro där Elenor ingår. Elenors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.
Elenor bor tillsammans med Gustaf Hammerth. Han är en 30 årig man som flyttade in den 11 juli 2022 och har bott där totalt 3 år och 351 dagar. Hon är inte gift.
På Elenors nästa födelsedag fyller hon 24 år. Den inträffar om 206 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 6 år och 206 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 246 dagar.
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Elenor har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elenor i Sverige Elenor Jakobsson i Norrköping, Elenor Engelbrektsson i Mölnlycke och Elenor Edin i Uppsala.
Informationen om Elenor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Elenor Domingo Wiklund
Var bor Elenor?
Hur gammal är Elenor?
Elenor Domingo Wiklund är 23 år gammal och föddes den 19 januari 2003. Hon fyller 24 år den 19 januari.
Har Elenor några bolagsengagemang?
Elenor har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Elenor några fordon?
Är Elenor gift?
Elenor är inte gift.
Vilket telefonnummer har Elenor?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Elenor.
Vilket stjärntecken har Elenor?
Elenor har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Elenor folkbokförd?
Elenor Domingo Wiklund är folkbokförd i Tibro kommun.
Vilket län tillhör Elenor?
Elenor Domingo Wiklund tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Elenor?
Elenor Domingo Wiklund tillhör Tibro församling.