NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-06-11
Johan Albin Isac Nilsson
Årsinkomst: Kolla Albins lön anonymt
Personnummer: 20030211-
Ålder: 23 år
Födelsedag: 11 februari 2003
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 mars
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Johan Albin Isac Nilsson
Förnamn: Johan Albin Isac
Tilltalsnamn: Albin
Efternamn: Nilsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-05-09
Gatuadress: Harbäckshult 1653
Postnummer: 286 91
Postort: Örkelljunga
Distrikt: Örkelljunga
Församling: Örkelljunga församling (125701)
Kommun: Örkelljunga (1257)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Albin
Albin Nilsson är 23 år och bosatt på Harbäckshult 1653 i Örkelljunga. Han bor i en villa på 80 kvm . Där har han bott i 1 år och 33 dagar sedan han flyttade in den 9 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Albin
Informationen om Albin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Harbäckshult 1653
Registrerat på adressen
286 91 Örkelljunga
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Albin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Albin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Albins bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 80 kvm
Byggår: 1934
Bolagsengagemang | 0 st
Albin har inga bolagsengagemang
Mer om Albin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
23 år (och 120 dagar)
Födelsedag
11 februari (en torsdag om 245 dagar)
Födelsedatum
2003-02-11 (en tisdag för 8 521 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 6 år och 245 dagar (en fredag)
Albin Nilsson är 23 år och bosatt på Harbäckshult 1653 i Örkelljunga. Han bor i en villa på 80 kvm . Där har han bott i 1 år och 33 dagar sedan han flyttade in den 9 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 286 91, är medelinkomsten 367 176 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,70 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Örkelljunga där Albin ingår. Albins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.
Albin bor tillsammans med Julia Andersson. Hon har bott på Harbäckshult 1653 i totalt 1 år och 33 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 9 maj 2025. Han är inte gift.
Albin fyller 24 år om 245 dagar och har namnsdag om 263 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 6 år och 245 dagar (en fredag).
Namnet Albin är 'Latinskt namn (Albi´nus), bildat till a´lbus ’vit’'.
Albin har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Albin i Sverige Albin Lindelöf i Bottnaryd, Albin Wijana i Uppsala och Albin Johansson i Torslanda.
Informationen om Albin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.