8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-08

Filippo Ridolfi

Personnummer: 20030223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 23 år

Födelsedag: 23 februari 2003

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Filippo Ridolfi

Förnamn: Filippo

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ridolfi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2026-09-08

Gatuadress: Malmögatan 4 E lgh 1301

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 252 49

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Filippo Ridolfi är en 23 årig man och bosatt på Malmögatan 4 E lgh 1301 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 september 2026 och har sammanlagt bott där i 61 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Filippos
Kreditstatus?

Nyfiken på Filippos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Malmögatan 4 E lgh 1301

Latitud: 56.043076   |   Longitud: 12.711180

Registrerat på adressen


Malmögatan 4 E lgh 1301
252 49 Helsingborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Filippo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Filippo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Filippos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 70 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1944

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Filippo har inga bolagsengagemang


Mer om Filippo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

23 år (och 258 dagar)

Födelsedag

23 februari (en tisdag om 107 dagar)

Födelsedatum

2003-02-23 (en söndag för 8 659 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 6 år och 107 dagar (en onsdag)

Filippo Ridolfi är en 23 årig man och bosatt på Malmögatan 4 E lgh 1301 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 september 2026 och har sammanlagt bott där i 61 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Filippos bostadsområde, på postnummer 252 49, är 289 627 kr per år och 8,41 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Filippos ingår.

Filippo bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Filippo är inte gift.

Filippos nästa födelsedag är om 107 dagar då han fyller 24 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 54 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 6 år och 107 dagar (en onsdag).

Filippo har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Filippo i Sverige Filippo Catenacci i Dalarö, Filippo Benfari i Norrköping och Filippo Ceccarelli i Malmö.

Informationen om Filippo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Filippo Ridolfi