7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Maria Ioanna Georgopoulou
Årsinkomst: Kolla Maria Ioannas lön anonymt
Personnummer: 20030402-
Ålder: 23 år
Födelsedag: 2 april 2003
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Maria Ioanna Georgopoulou
Förnamn: Maria Ioanna
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Georgopoulou
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-02-01
Gatuadress: Kantorsgatan 34 lgh 1304
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 4 från vänster
Postnummer: 754 24
Postort: Uppsala
Distrikt: Uppsala domkyrkodistrikt
Församling: Uppsala domkyrkoförsamling (038001)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Maria Ioanna Georgopoulou är 23 år och bosatt på Kantorsgatan 34 lgh 1304 i Uppsala. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 47 kvm . Där har hon bott i 1 år och 154 dagar sedan hon flyttade in den 1 februari 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kantorsgatan 34 lgh 1304
Registrerat på adressen
754 24 Uppsala
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maria Ioanna kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maria Ioanna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Maria Ioannas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 47 kvm
Bostadskategori: Studentbostad
Byggår: 1966
Bolagsengagemang | 0 st
Maria Ioanna har inga bolagsengagemang
Mer om Maria Ioanna
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
23 år (och 94 dagar)
Födelsedag
02 april (en fredag om 271 dagar)
Födelsedatum
2003-04-02 (en onsdag för 8 495 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 6 år och 271 dagar (en lördag)
Maria Ioanna Georgopoulou är 23 år och bosatt på Kantorsgatan 34 lgh 1304 i Uppsala. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 47 kvm . Där har hon bott i 1 år och 154 dagar sedan hon flyttade in den 1 februari 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 754 24, är medelinkomsten 134 794 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,71 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Maria Ioanna ingår. Maria Ioannas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 323.
Maria Ioanna bor tillsammans med 3 personer: Jorge Arce Correa , Alva Carlsson , Santosh Kumar Sah . Hon är inte gift.
Maria Ioanna fyller 24 år om 271 dagar och har namnsdag om 238 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 6 år och 271 dagar (en lördag).
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Maria Ioanna har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria Ioanna i Sverige Ioanna Christou-Kitta i Farsta, Maria Forsblom i Ekerö och Maria Kihlstedt i Falkenberg.
Informationen om Maria Ioanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maria Ioanna Georgopoulou
Var bor Maria Ioanna?
Hur gammal är Maria Ioanna?
Maria Ioanna Georgopoulou är 23 år gammal och föddes den 2 april 2003. Hon fyller 24 år den 2 april.
Har Maria Ioanna några bolagsengagemang?
Maria Ioanna har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maria Ioanna några fordon?
Är Maria Ioanna gift?
Maria Ioanna är inte gift.
Vilket telefonnummer har Maria Ioanna?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maria Ioanna.
Vilket stjärntecken har Maria Ioanna?
Maria Ioanna har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Maria Ioanna folkbokförd?
Maria Ioanna Georgopoulou är folkbokförd i Uppsala kommun.
Vilket län tillhör Maria Ioanna?
Maria Ioanna Georgopoulou tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Maria Ioanna?
Maria Ioanna Georgopoulou tillhör Uppsala domkyrkoförsamling.