8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-04
Maria Yaqubi
Årsinkomst: Kolla Marias lön anonymt
Personnummer: 20030524-
Ålder: 23 år
Födelsedag: 24 maj 2003
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Maria Yaqubi
Förnamn: Maria
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Yaqubi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2026-02-04
Gatuadress: Algatan 1
Postnummer: 842 33
Postort: Sveg
Distrikt: Sveg
Församling: Svegsbygdens församling (236101)
Kommun: Härjedalen (2361)
Län: Jämtland (23)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Maria Yaqubi är en 23 årig kvinna och bosatt på Algatan 1 i Sveg. Hennes bostad är ett kedjehus på 81 kvm . Hon flyttade in på adressen den 4 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 273 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Algatan 1
Registrerat på adressen
842 33 Sveg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Marias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 81 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Maria har inga bolagsengagemang
Mer om Maria
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
23 år (och 164 dagar)
Födelsedag
24 maj (en måndag om 201 dagar)
Födelsedatum
2003-05-24 (en lördag för 8 565 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 6 år och 201 dagar (en tisdag)
Maria Yaqubi är en 23 årig kvinna och bosatt på Algatan 1 i Sveg. Hennes bostad är ett kedjehus på 81 kvm . Hon flyttade in på adressen den 4 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 273 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Marias bostadsområde, på postnummer 842 33, är 320 291 kr per år och 6,94 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Härjedalen där Marias ingår. Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Förutom Maria bor också Mohammed Akbar Rezaie på adressen. Där har han bott i 3 år och 20 dagar sedan han först registrerades där den 15 oktober 2023. Maria är gift med Mohammed Akbar Rezaie .
Marias nästa födelsedag är om 201 dagar då hon fyller 24 år. Hennes namnsdag är om 116 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 6 år och 201 dagar (en tisdag).
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Maria har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria i Sverige Eva Maria Berghagen i Stockholm, Maria Lapenkova i Västerås och Maria Forsblom i Ekerö.
Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maria Yaqubi
Var bor Maria?
Hur gammal är Maria?
Maria Yaqubi är 23 år gammal och föddes den 24 maj 2003. Hon fyller 24 år den 24 maj.
Har Maria några bolagsengagemang?
Maria har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maria några fordon?
Är Maria gift?
Maria är gift med Mohammed Akbar Rezaie.
Vilket telefonnummer har Maria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maria.
Vilket stjärntecken har Maria?
Maria har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Maria folkbokförd?
Maria Yaqubi är folkbokförd i Härjedalen kommun.
Vilket län tillhör Maria?
Maria Yaqubi tillhör Jämtland.
Vilken församling tillhör Maria?
Maria Yaqubi tillhör Svegsbygdens församling.