7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
David Aleksander Kukulj
Årsinkomst: Kolla David Aleksanders lön anonymt
Personnummer: 20030527-
Ålder: 23 år
Födelsedag: 27 maj 2003
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 25 juni
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: David Aleksander Kukulj
Förnamn: David Aleksander
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Kukulj
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-05-26
Gatuadress: Lyckselevägen 10 lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 162 67
Postort: Vällingby
Distrikt: Vällingby
Församling: Vällingby församling (018031)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
David Aleksander Kukulj är 23 år gammal och bor på Lyckselevägen 10 lgh 1202 i Vällingby. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har han bott i 39 dagar sedan han flyttade in den 26 maj 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lyckselevägen 10 lgh 1202
Registrerat på adressen
162 67 Vällingby
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i David Aleksander kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i David Aleksander hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
David Aleksanders bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 75 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1953
Bolagsengagemang | 0 st
David Aleksander har inga bolagsengagemang
Mer om David Aleksander
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
23 år (och 38 dagar)
Födelsedag
27 maj (en torsdag om 327 dagar)
Födelsedatum
2003-05-27 (en tisdag för 8 439 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 6 år och 327 dagar (en fredag)
David Aleksander Kukulj är 23 år gammal och bor på Lyckselevägen 10 lgh 1202 i Vällingby. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har han bott i 39 dagar sedan han flyttade in den 26 maj 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 162 67, som är David Aleksanders bostadsområde, är medelinkomsten 326 491 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,17 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där David Aleksanders ingår. David Aleksanders lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 67.
David Aleksander delar bostaden med Tatjana Kukulj, en 57 årig kvinna. Hon flyttade in den 18 februari 2013 och har bott där totalt 13 år och 136 dagar. David Aleksander är inte gift.
David Aleksander har namnsdag om 356 dagar och nästa födelsedag inträffar om 327 dagar då han fyller 24 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 6 år och 327 dagar (en fredag).
Namnet David är 'Hebreiskt namn med oviss bet. (möjl. ’älskad’)'.
David Aleksander har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta David Aleksander i Sverige Aleksander Wolodarski i Stockholm, David Rosberg i Malmö och David Hellenius i Stockholm.
Informationen om David Aleksander kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om David Aleksander Kukulj
Var bor David Aleksander?
Hur gammal är David Aleksander?
David Aleksander Kukulj är 23 år gammal och föddes den 27 maj 2003. Han fyller 24 år den 27 maj.
Har David Aleksander några bolagsengagemang?
David Aleksander har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger David Aleksander några fordon?
Är David Aleksander gift?
David Aleksander är inte gift.
Vilket telefonnummer har David Aleksander?
Vi har inget telefonnummer registrerat för David Aleksander.
Vilket stjärntecken har David Aleksander?
David Aleksander har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är David Aleksander folkbokförd?
David Aleksander Kukulj är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör David Aleksander?
David Aleksander Kukulj tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör David Aleksander?
David Aleksander Kukulj tillhör Vällingby församling.