7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Philip Fällman
Årsinkomst: Kolla Philips lön anonymt
Personnummer: 20030529-
Ålder: 23 år
Födelsedag: 29 maj 2003
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Philip Fällman
Förnamn: Philip
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Fällman
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-01-01
Gatuadress: Hellerströmsgatan 7
Postnummer: 294 33
Postort: Sölvesborg
Distrikt: Sölvesborg
Församling: Sölvesborgs församling (108301)
Kommun: Sölvesborg (1083)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Philip Fällman är en man på 23 år som bor på Hellerströmsgatan 7 i Sölvesborg. bostad är en villa på 81 kvm . Där har han bott i 165 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hellerströmsgatan 7
Registrerat på adressen
294 33 Sölvesborg
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Philip kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Philip hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Philips bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 81 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Philip har inga bolagsengagemang
Mer om Philip
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
23 år (och 17 dagar)
Födelsedag
29 maj (en lördag om 348 dagar)
Födelsedatum
2003-05-29 (en torsdag för 8 418 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 6 år och 348 dagar (en söndag)
Philip Fällman är en man på 23 år som bor på Hellerströmsgatan 7 i Sölvesborg. bostad är en villa på 81 kvm . Där har han bott i 165 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Philips postnummer, 294 33, är medelinkomsten 363 395 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,14 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Philip och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sölvesborg där Philip ingår. Philips lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Philip bor tillsammans med 3 personer: Sebastian Trudu , Petra Trudu , Tilda Johnsson . Han är inte gift.
På Philips nästa födelsedag fyller han 24 år. Den inträffar om 348 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 6 år och 348 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Philip har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Philip i Sverige Philip Österlund i Trelleborg, Philip Diab i Malmö och Philip Jonsson i Skellefteå.
Informationen om Philip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.