7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Carl Fredrik Nils Johansson

Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt

Personnummer: 20030615- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 23 år

Födelsedag: 15 juni 2003

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Carl Fredrik Nils Johansson

Förnamn: Carl Fredrik Nils

Tilltalsnamn: Carl

Efternamn: Johansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-02-11

Gatuadress: Larv Onsjö 1

Postnummer: 534 62

Postort: Larv

Distrikt: Larv

Församling: Varabygdens församling (147001)

Kommun: Vara (1470)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl

Carl Johansson är en 23 årig man bosatt i Vara kommun. Han bor i ett lantbruk på 190 kvm . Där har han bott i sammanlagt 16 år och 138 dagar sedan 11 februari 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Johansson?

Vad tjänar Carl?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carls
Kreditstatus?

Nyfiken på Carls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Larv Onsjö 1

Latitud: 58.180396   |   Longitud: 13.120033

Registrerat på adressen


Larv Onsjö 1
534 62 Larv



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carls bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 190 kvm

Byggår: 1939

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl har inga bolagsengagemang


Mer om Carl


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

23 år (och 14 dagar)

Födelsedag

15 juni (en tisdag om 351 dagar)

Födelsedatum

2003-06-15 (en söndag för 8 415 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 6 år och 351 dagar (en onsdag)

Carl Johansson är en 23 årig man bosatt i Vara kommun. Han bor i ett lantbruk på 190 kvm . Där har han bott i sammanlagt 16 år och 138 dagar sedan 11 februari 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Carls bostadsområde, på postnummer 534 62, har 5,98 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 331 649 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Vara där Carls ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.

Carl bor tillsammans med 3 personer: Ann-Louise Nilsson , Jan Fredrik Johansson , Sara Johansson . Han är inte gift.

Vill du fira Carls födelsedag ska du gratulera honom om 351 dagar då han fyller 24 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 19 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 30 år om 6 år och 351 dagar (en onsdag).

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Carl har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Carl i Sverige det senaste kvartalet är Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Johansson