8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-29

Semhar Leul Sibhatu

Personnummer: 20030701- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 23 år

Födelsedag: 1 juli 2003

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Semhar Leul Sibhatu

Förnamn: Semhar Leul

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sibhatu

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-09-04

Gatuadress: Bergslagsvägen 14 C lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 797 31

Postort: Särna

Distrikt: Särna

Församling: Idre-Särna församling (203905)

Kommun: Älvdalen (2039)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Semhar Leul Sibhatu är 23 år och bosatt på Bergslagsvägen 14 C lgh 1103 i Särna. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 52 kvm . Där har hon bott i 55 dagar sedan hon flyttade in den 4 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Semhar Leuls
Kreditstatus?

Nyfiken på Semhar Leuls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bergslagsvägen 14 C lgh 1103

Latitud: 61.692907   |   Longitud: 13.137852

Registrerat på adressen


Bergslagsvägen 14 C lgh 1103
797 31 Särna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Semhar Leul kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Semhar Leul hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Semhar Leuls bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 52 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Semhar Leul har inga bolagsengagemang


Mer om Semhar Leul


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

23 år (och 120 dagar)

Födelsedag

01 juli (en torsdag om 245 dagar)

Födelsedatum

2003-07-01 (en tisdag för 8 521 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 6 år och 245 dagar (en fredag)

Semhar Leul Sibhatu är 23 år och bosatt på Bergslagsvägen 14 C lgh 1103 i Särna. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 52 kvm . Där har hon bott i 55 dagar sedan hon flyttade in den 4 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 797 31, är medelinkomsten 324 744 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,95 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Älvdalen där Semhar Leul ingår.

Semhar Leul bor tillsammans med Nebe Fsahasion Tesfay. Han har bott på Bergslagsvägen 14 C lgh 1103 i totalt 2 år och 348 dagar sedan han först registrerades på adressen den 15 november 2023. Hon är gift med Nebe Fsahasion Tesfay .

Semhar Leul fyller 24 år om 245 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 64 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 6 år och 245 dagar (en fredag).

Semhar Leul har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Semhar Leul i Sverige Semhar Selemun i Skärholmen, Semhar Zerom Kidane i Kista och Semhar Berhe i Hässelby.

Informationen om Semhar Leul kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Semhar Leul Sibhatu