7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Diego Timmermans

Årsinkomst: Kolla Diegos lön anonymt

Personnummer: 20030722- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 22 juli 2003

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Diego Timmermans

Förnamn: Diego

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Timmermans

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-08-15

Gatuadress: Magistratsvägen 55 B lgh 1316

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 16 från vänster

Postnummer: 226 44

Postort: Lund

Distrikt: Lunds Sankt Hans

Församling: Lunds östra stadsförsamling (128125)

Kommun: Lund (1281)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Diego Timmermans är 22 år och bosatt på Magistratsvägen 55 B lgh 1316 i Lund. Han bor i en lägenhet med 1 rum på 20 kvm . Där har han bott i 313 dagar sedan han flyttade in den 15 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Diego Timmermans?

Vad tjänar Diego?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Diegos
Kreditstatus?

Nyfiken på Diegos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Magistratsvägen 55 B lgh 1316

Latitud: 55.722155   |   Longitud: 13.212481

Registrerat på adressen


Magistratsvägen 55 B lgh 1316
226 44 Lund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Diego kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Diego hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Diegos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Inget kök

Boarea: 20 kvm

Bostadskategori: Studentbostad

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Diego har inga bolagsengagemang


Mer om Diego


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 337 dagar)

Födelsedag

22 juli (en onsdag om 28 dagar)

Födelsedatum

2003-07-22 (en tisdag för 8 373 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 28 dagar (en fredag)

Diego Timmermans är 22 år och bosatt på Magistratsvägen 55 B lgh 1316 i Lund. Han bor i en lägenhet med 1 rum på 20 kvm . Där har han bott i 313 dagar sedan han flyttade in den 15 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 226 44, är medelinkomsten 51 992 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,35 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Diego ingår. Diegos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 173.

Diego bor tillsammans med Heng Zhang. Han har bott på Magistratsvägen 55 B lgh 1316 i totalt 1 år och 134 dagar sedan han först registrerades på adressen den 10 februari 2025. Han är inte gift.

Diego fyller 23 år om 28 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 7 år och 28 dagar (en fredag).

Diego har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diego i Sverige Diego Martinez Parra i Gustavsberg, Diego Gonzalez Oyarzo i Handen och Diego Gutierrez Lycksell i Falun.

Informationen om Diego kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Diego Timmermans