8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-09

Mohammed Isam Mohammed Hussein Al-Kabban

Årsinkomst: Kolla Mohammeds lön anonymt

Personnummer: 20030818- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 23 år

Födelsedag: 18 augusti 2003

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Mohammed Isam Mohammed Hussein Al-Kabban

Förnamn: Mohammed Isam Mohammed Hussein

Tilltalsnamn: Mohammed

Efternamn: Al-Kabban

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-04-29

Gatuadress: Krokusgatan 34

Postnummer: 212 32

Postort: Malmö

Distrikt: Husie

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mohammed

Mohammed Al-Kabban är 23 år gammal och bor på Krokusgatan 34 i Malmö. Hans bostad är ett kedjehus på 88 kvm . Där har han bott i 5 år och 163 dagar sedan han flyttade in den 29 april 2021. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Mohammed

Informationen om Mohammed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammed Al-Kabban?

Vad tjänar Mohammed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammeds
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammeds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Krokusgatan 34

Latitud: 55.594050   |   Longitud: 13.078553

Registrerat på adressen


Krokusgatan 34
212 32 Malmö

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Saeed, Israa Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammeds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 88 kvm

Byggår: 1959

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohammed har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

23 år (och 52 dagar)

Födelsedag

18 augusti (en onsdag om 313 dagar)

Födelsedatum

2003-08-18 (en måndag för 8 453 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 6 år och 313 dagar (en torsdag)

Mohammed Al-Kabban är 23 år gammal och bor på Krokusgatan 34 i Malmö. Hans bostad är ett kedjehus på 88 kvm . Där har han bott i 5 år och 163 dagar sedan han flyttade in den 29 april 2021. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 212 32, som är Mohammeds bostadsområde, är medelinkomsten 387 535 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,02 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Mohammeds ingår. Mohammeds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 193.

Mohammed bor tillsammans med 2 personer: Issam Mohammed Hussein , Dali Al-Ghabban . Mohammed är inte gift.

Mohammed har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 84 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 313 dagar då han fyller 24 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 6 år och 313 dagar (en torsdag).

Mohammed har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammed i Sverige Mohammed Lellouchi i Solna, Mohammed Feili i Hisings Backa och Mohammed Al-Mousawi i Malmö.

Informationen om Mohammed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammed Al-Kabban