7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Suleka Walid Abdala

Årsinkomst: Kolla Suleka Walids lön anonymt

Personnummer: 20030917- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 17 september 2003

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Suleka Walid Abdala

Förnamn: Suleka Walid

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abdala

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-11-07

Gatuadress: Kastanjegatan 172

Postnummer: 621 44

Postort: Visby

Distrikt: Visby domkyrkodistrikt

Församling: Visby domkyrkoförsamling (098001)

Kommun: Gotland (0980)

Län: Gotland (09)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Suleka Walid Abdala är 22 år gammal och bor på Kastanjegatan 172 i Visby. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Där har hon bott i 242 dagar sedan hon flyttade in den 7 november 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Suleka Walid Abdala?

Vad tjänar Suleka Walid?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Suleka Walids
Kreditstatus?

Nyfiken på Suleka Walids Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kastanjegatan 172

Latitud: 57.629760   |   Longitud: 18.323318

Registrerat på adressen


Kastanjegatan 172
621 44 Visby

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Suleka Walid kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Suleka Walid hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Suleka Walids bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 55 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Suleka Walid har inga bolagsengagemang


Mer om Suleka Walid


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 293 dagar)

Födelsedag

17 september (en torsdag om 72 dagar)

Födelsedatum

2003-09-17 (en onsdag för 8 329 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 72 dagar (en lördag)

Suleka Walid Abdala är 22 år gammal och bor på Kastanjegatan 172 i Visby. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Där har hon bott i 242 dagar sedan hon flyttade in den 7 november 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 621 44, som är Suleka Walids bostadsområde, är medelinkomsten 364 890 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,94 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Suleka Walids ingår. Suleka Walids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Suleka Walid bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Suleka Walid är inte gift.

Suleka Walid har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 72 dagar då hon fyller 23 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 7 år och 72 dagar (en lördag).

Suleka Walid har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Suleka Walid i Sverige Walid Katan i Huddinge, Suleka Warsame i Solna och Suleka Abdikadir i Angered.

Informationen om Suleka Walid kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Suleka Walid Abdala