7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Sven Axel Hammar

Årsinkomst: Kolla Axels lön anonymt

Personnummer: 20030929- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 29 september 2003

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 16 juni

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Sven Axel Hammar

Förnamn: Sven Axel

Tilltalsnamn: Axel

Efternamn: Hammar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-01-01

Gatuadress: Rörosvägen 68 C

Postnummer: 846 72

Postort: Funäsdalen

Distrikt: Tännäs

Församling: Tännäs-Ljusnedals församling (236107)

Kommun: Härjedalen (2361)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Axel

Axel Hammar är en man på 22 år som bor på Rörosvägen 68 C i Funäsdalen. Axels bostad är ett lantbruk på 101 kvm . Där har han bott i 6 år och 176 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Axel

Informationen om Axel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Axel Hammar?

Vad tjänar Axel?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Axels
Kreditstatus?

Nyfiken på Axels Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rörosvägen 68 C

Latitud: 62.550524   |   Longitud: 12.513692

Registrerat på adressen


Rörosvägen 68 C
846 72 Funäsdalen

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Hammar, Sven-Erik Status Aktiv
Ansvarig Sven-Erik Hammar (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Sven-Erik Hammar (Innehavare) Kolla lön direkt
Hammar, Axel Status Aktiv
Ansvarig Sven Axel Hammar (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Sven Axel Hammar (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JÄMTHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-06-17 (6 år) Ägare Sven-Erik Hammar Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-06-17 (6 år) Sven-Erik Hammar Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Axel kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Axel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Axels bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 101 kvm

Byggår: 1888

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Hammar, Axel Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Axel


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 270 dagar)

Födelsedag

29 september (en tisdag om 95 dagar)

Födelsedatum

2003-09-29 (en måndag för 8 306 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 95 dagar (en torsdag)

Axel Hammar är en man på 22 år som bor på Rörosvägen 68 C i Funäsdalen. Axels bostad är ett lantbruk på 101 kvm . Där har han bott i 6 år och 176 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Axels postnummer, 846 72, är medelinkomsten 402 246 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,88 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Axel och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härjedalen där Axel ingår. Axels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Axel bor tillsammans med Sven-Erik Hammar. Han är en 59 årig man som flyttade in den 12 maj 2017 och har bott där totalt 9 år och 45 dagar. På adressen finns en hund (som Axel inte är ägare till). Han är inte gift.

På Axels nästa födelsedag fyller han 23 år. Den inträffar om 95 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 7 år och 95 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 355 dagar.

Namnet Axel är 'Nordisk ombildning av det bibliska namnet A´bsalon ’fadern är välgång’'.

Axel har 1 bolagsengagemang ( Hammar, Axel ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Axel i Sverige Axel Berggren i Stockholm, Axel Conradi i Åkersberga och Axel Insulander i Österskär.

Informationen om Axel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Axel Hammar