7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Kasper Troll Gabriel Sohlin Ledström

Årsinkomst: Kolla Kaspers lön anonymt

Personnummer: 20031024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 24 oktober 2003

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 6 januari

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Kasper Troll Gabriel Sohlin Ledström

Förnamn: Kasper Troll Gabriel

Tilltalsnamn: Kasper

Efternamn: Ledström

Mellannamn: Sohlin

Folkbokföring

Adressändring: 2004-02-17

Gatuadress: Lunde 165

Postnummer: 864 91

Postort: Matfors

Distrikt: Tuna

Församling: Tuna-Attmars församling (228108)

Kommun: Sundsvall (2281)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kasper

Kasper Sohlin Ledström är en 22 årig man och bosatt på Lunde 165 i Matfors. Hans bostad är ett lantbruk på 140 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 februari 2004 och har sammanlagt bott där i 22 år och 124 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kasper

Informationen om Kasper kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kasper Ledström?

Vad tjänar Kasper?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kaspers
Kreditstatus?

Nyfiken på Kaspers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lunde 165

Latitud: 62.327983   |   Longitud: 17.015158

Registrerat på adressen


Lunde 165
864 91 Matfors

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Ledström, Per Status Aktiv
Ansvarig Per Johan Gabriel Ledström (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per Johan Gabriel Ledström (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
ENGELSK SPRINGER SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-02-04 (16 år) Ägare Ulrika Sohlin Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-02-04 (16 år) Ulrika Sohlin Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kasper kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kasper hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kaspers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 140 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kasper har inga bolagsengagemang


Mer om Kasper


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 240 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 125 dagar)

Födelsedatum

2003-10-24 (en fredag för 8 276 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 125 dagar (en måndag)

Kasper Sohlin Ledström är en 22 årig man och bosatt på Lunde 165 i Matfors. Hans bostad är ett lantbruk på 140 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 februari 2004 och har sammanlagt bott där i 22 år och 124 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kaspers bostadsområde, på postnummer 864 91, är 421 251 kr per år och 2,77 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Kaspers ingår. Kaspers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 196.

Kasper bor tillsammans med 3 personer: Ulrika Sohlin , Nadja Sohlin Ledström , Per Ledström . På adressen finns också en hund registrerad som Kasper inte är ägare till. Kasper är inte gift.

Kaspers nästa födelsedag är om 125 dagar då han fyller 23 år. Hans namnsdag är om 199 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 7 år och 125 dagar (en måndag).

Namnet Kasper är 'Av en äldre form Caspar, möjl. ombildning av ett persiskt namn med bet. ’skattmästare’ (namn på en av de tre vise männen)'.

Kasper har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kasper i Sverige Kasper Drakendal i Stockholm, Kasper Windh i Malmö och Kasper Sulocki i Stockholm.

Informationen om Kasper kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kasper Sohlin Ledström